Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Tammy 2.osa (1)

17.12.2010 22:55, x172 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kui olin kooli ees, tuli Jack ja hakkas irvitama Siin on see argpüks, kes rääkida ei julge! Irvitas ta. Argpüks number üks! Irvitasid kõik lapsed, kes õues oma õpetajat ootasid. Välja arvatud Milla. Hiilisin tema juurde ja hoidsin temast tugevasti kinni. Kõik irvitasid peale minu ja Milla.Seisin Milla juures ikka veel edasi. Järsku nägin ma kaugele,kaugele värava lõppu. Seal oli üks õpilane keda ma polnud varem näinud. Paistis, et ta on uus ning tal pole õrna aimugi, mis naerukoor see on. Kõndisin kikivarvukil tema poole. Kass tuli mulle järele ning Milla küsis Saad sa nüüd ise hakkama? Noogutasin tasakesi. Ma polnud veel jõudnud uue õpilase juurde kui juba helises kell. Õpetaja tuli välja ning kutsus kõik kooli. Meie koolis on kokku vaid 3 klassiruumi. Ma istusin enda ukse juurde ja jäingi sinna. Argpüks, argpüks! Irvitas mu vihavaenlane Carl (Jacki bestu) kõva häälega üle kogu kooli. Uus õpilane tuli nüüd ise minu poole. Kes on argpüks? Küsis ta väriseval häälel. Sina oled ja tema ka! Näitas Carl näpuga minu poole. Ise oled! solvus uus õpilane (nimi Kaidy). Mina sinu asemel oleks öelnud ''Pole ma mingi argpüks!'' või siis ''La-la-la, oled lamalaaa! Irvitas Carl. Jack libistas ennast oma siniste soikkidega klassi juurde. Samal ajal tuli ka õpetaja. Nii Kaidy, kas tahad hakata siin klassis käima? Küsis õpetaja. Kaidy vastas jaatavalt. Õpetaja keeras klassiukse lahti. Kõik lippasid klassi, jooksid oma laudade juurde ja panid asjad lauale. Algas matemaatika. Tõuseme tunni alustamiseks püsti! Sõnas õpetaja. Kaidy oli uus ja kartis natuke. Ta istus tühja pinki, mis asus Carli ja Jack'i pingi kõrval. Istume. Sõnas õpetaja jällegi. Õpetaja palus lahti võtta lehekülje 112. Kes on loll? Kaidy muidugi! Karjus Jack oma koha pealt. Viimased kaks sõna ütlesid nad koos. Terve klass puhkes naerma. Aa, Jack unustas mainida, et see tüüp on peast soe! Näitas Jack näpuga minu poole. Jällegi kõik naersid. Need kaks õde on nagu kaks peast sooja! Irvitas Jack. Kõik hakkasid jälle naerma. Carl müksas Jack'i. Seda nad ju ongi! Karjusid Carl ja Jack kooris. Nüüd aitab! Käratas õpetaja. Kõik lõpetasid naermise ning keskendusid tööle. Mulle tuli silma väike pisar. See libises aina allapoole ja potsatas lõpuks töövihiku peale. Kui see sinna kukkus, tuli välja nagu salakiri. Seal oli kirjas:

Tammy sa loed seda kunagi! Mul on rõõm sinuga kohtuda. Nüüd tuleb üks pikk rida. Kui jõuad seal kohta tammylalee siis olen ma parajasti sinu kõrval.
Korseetaleteehaltreshaiuytammylalee

Räägime paberi teel! Hei! Ma olen su vanaõde muidä! Heaküll, vanem õde. Ma olen sinu kõrval. Annan endast märku lambi välja lülitamisel. Tšäuu!Kahtlane kiri. Tule juba! Karjus õpetaja minu poole vaadates. Jaa, jaa! Ütlesin vihaselt. Läksin esimesse pinki. Järsku läks klass pimedaks. Tšäu Tammy! Ütles tüdruk, kes oli arvatavasti vaim ning minu vanem õde.


Jätkub...

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jessica550

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

coca-cola4

Juba parem,aga miks ta rääkida ei osanud?
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima