Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Tammy 1.osa (4)

14.12.2010 21:21, x128 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Teen siis uue järjeka. Kõik teised järjekad jäävad pooleli ja harva jätkan neid. Seda järjekat ehk mida ma praegu teen jätkan ma peaaegu iga päev. Lugu räägib tüdrukust, kes ei taha rääkida ning pole seda kunagi proovinud. Et juttu oleks parem lugeda, kirjutan mina-vormis.


___________________________

Mu nimi on Tammy ja olen 13-aastane. Ma elan üksinda. Ära küsi ''miks?''. Ma ei taha sellest rääkida ja ei räägi ka. Mul on metsaserval üks väike onn, kus ma elan koos oma kassiga. Tal pole nime ja ta on 10-aastane kass. Ta on sellist tõugu kass, kelle vanus on inimeste-aastate järgi. Aga nüüd jutu juurde:

Tõusin hommikul vara kurva mõttega, et peab jälle narrimajja minema. Mul tuleb pisar silma, kui sellest mõtlen. Läksin kööki ja panin pliidi sooja. Hommikust! haigutas kass kui ma ta juurde läksin. Ainus keel mida ma oskan, on loomadekeel. Ma saan loomadekeelest aru ja oskan ka seda rääkida. Inimesekeelest saan ma samuti aru, kuid rääkida ei oska. ,,Hommikust'' keksisin rõõmsamalt mööda tuba. ,, Ma võtan su täna kooli kaasa!'' ütlesin rõõmsalt. Lippasin ta voodi juurde. Haarasin ta sülle ja keksisin kass süles kööki. Pliit kõrbeb! Hüüatasin ehmunult. Kallasin pliidi peale vett, sest arvasin et nii peabki tegema. Krt, pliit läks tuksi! Trampisin vihaselt. Ära nüüd ropenda, tahan pannkooki! Ütles kass rahulikult, samal ajal toolil lösutades. Kannata veel! Karjatasin kassile. Samal ajal panin panni ahju. Vähemalt küpseb see ära! Naeratasin mina. Ah jääb ära! Mina söön puuvilju, sina kassitoitu! Olin endast väljas. Panni põhi oli kõrbenud ja seepärast viskasin panni aknast alla. Kiireks läheb, me ei jõua üldse süüa! Kass läks viha täis. Tõmbasin endale oma jaki peale. Jooksime kiiruga õue. Uks jäi lahti nagu alati. Kui olin kooli ees, tuli Jack ja hakkas irvitama Siin on see argpüks, kes rääkida ei julge! Irvitas ta. Argpüks number üks! Irvitasid kõik lapsed, kes õues oma õpetajat ootasid. Välja arvatud Milla. Hiilisin tema juurde ja hoidsin temast tugevasti kinni. Kõik irvitasid peale minu ja Milla.


Jätkub...

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jessica550

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Krissu65

jätka hhea jutt
 

ComputerNerdd

Hmm ... Päris omapärane ,aga imelik on see ,et inimkeelt ei oska , kuigi on ta inimene
 

Jessica550

Tean jh
 

coca-cola4

OiOi-segadust kui palju!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima