Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Väike koll suures maailmas - TULEMUSED!!!

Koll suures maailmas (3)

13.12.2010 19:39, x266 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Viis nädalat tagasi oli juhtunud midagi väga hirmsat.Absoluudselt olid kõik imestunud ja nukrad. Ma hakkan nüüd juttustama kõikke mida tean.
Üks kord kui tulin oma koopast välja, et minna sõbra urgu ning seal aega veeta. Kui ma kohale lõppuks jõudsin siis nagin, et kõik on nii imelik ja vaikne.Läks mööda natuke pärast tuldi minu juurde kuulujutte rääkima: ''Appi teate et koopajumal lahkus koopast.'' Ma sain täiesti šoki, kui ma seda kuulsin ja hakkasin nuttma, sest ma sain kõige viimasena teada.ma hakkasin mõtlema kuni tuli meelde otsida ülesse Joosu. Läksin enda urukesse ja hakkasin mõttlema kus Joosu on.
Paari nädala pärast kohtasin Joosu.Ta tuli minu juurde ja tahtis teada kas aitan tal leida uut koopajumalat.Mul olid ikka mõtteid palju kes sobiks koopajumalaks.Läksime Joosuga ühe koopakolli juurde ja teise koopakolli juurde aga neist kumgi ei tahtnud saada koopajumalaks.
Möödus jälle paar nadalat kui Joosu otsis mind üles ja palus mul hakkata koopajumalaks.Ma läksin peakoopasse ja tahtsin küsida nõu aga kedagi polnud seal.Läksin siis Joosu juurde ja vastasin talle : ''Jah mina olen nõus saama koopajumalaks.''
Joosu läks peakoopasse ja teatas kõigile.Kõik soovisid mulle õnne ja mina tänasin neid.Möödus paar nädalat ja koobas läks jälle suuresk ja kõik olid õnnelikud.
Loodan et kunagi saab ehk keegi veel koopas tähtsamaks ja soovin et mängukoopasse tuleks veel kolle kes on rõõmsa meelsed.

Autori kommentaar »

kometaar on lühike ära solvake kedagi ja ärge vinguge kunagi et te pole tähtsad siin te olete küll sest muidu poleks ju koopajumal teid siia lstnud

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


DarkFunLove

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

quaares123

päris hea võrresldes minu omaga
 

AshleyTisdale23

Lahee !!!!
Panin sulle siia viiekese ka .
 

DarkFunLove

tnx
aga ehks kõigil juu hea
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima