Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Väike koll suures maailmas - TULEMUSED!!!

Kus ma olen? (0)

26.11.2010 22:40, x171 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kus ma olen? Kuhu ma sattunud olen? Mis minuga üldse juhtunud on? Sellised küsimused vaevasid mind sel hetkel. Ma hakkasin ringi vaatama ja mõistsin, et mind on muudetud pisikeseks, pisikeseks koopakolliks. Pikema arutlemise käigus jõudis mulle kohale, et mitte mina pole väikseks jäänud vaid koobas on kasvanud suureks.
Viimaks nägin ma tuttavat kolli see oli minu hea sõber aYellly. Küsisin mis on juhtunud. Ta küsis imestunult: "Kas sa siis ei tea? Koopajumal tegi koopakooki mis pidi olema selleks, et koobas oleks aktiivne ja koopakollid rõõmsad, ning koobas piisavalt suur kollide jaoks. Kuid ta ajas midagi sassi, ja pani kogemata topeltkoguse pärmi. Ja nii see kook siis paisuski, paisus nii suureks, et kogu koobas oli lõpuks nii suur, et koopakollid jäid päkapikkusteks." "Aga miks, ta siis seda tagasi ei muutnud?",küsisin mina.
"Aga muidugi sellepärast, et ta läks televiisorit vaatama ja unustas koogi ahju". Kui ta tagasi tuli oli kook juba ilmatult suur ja mahtus vaevalt ahju ära", vastas Yellly mulle väga veendunult. "Kuidas sa selles nii kindel oled?", küsisin mina. Jälle vastas tema:" Sellepärast, et sina unimüts magasid kui koopajumal seda tervele koopale teatas. Ta ütles veel, et saab uue koogi teha alles kuu pärast seni saame natuke lustida ja elada nagu väiksed päkapikud hiiglaste koopas." Selle üle olin ma õnnelik, et kuu pärast saan ma jälle olla normaalne koopakoll. Seni aga pean olema natuke aega pisike. Kuid sellega võib isegi ära harjuda.

Lõpp

Teavita ebasobivast sissekandest!

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima