Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Ennast hävitades... (3. osa) (0)

17.10.2010 16:14, x172 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Jhaa, tean, kaua on vahepeal aega möödunud.. aga ma lihtsalt olen hõivatud olnud muude jamadega.. igatahes, nüüd ma olen jälle siin ja kirjutan.

Täna ma jälle istun siin. Ja mõtlen sinule. Ei teagi kohe, mida ma ütlema peaks või mõtlema.. Ma tunnen sust puudust, kas tead? Ja nüüd on teid lausa kaks, kellest ma puudust tunnen. Sina, keda enam pole ja sina, kes sa oled kaugel minust.. koos mu südamega. Jah, teie kahe vahel on mu süda. Teie kaks olete ta võtnud ja tükkideks kiskunud. Ma ei süüdista teid, ei. Sina (puhka rahus, mu kallis) võtsid osakese mu südamest igaveseks endaga hauda kaasa. Ja sina.. sina lihtsalt lõikasid seda ziletiga ja suurest tükist said tuhanded killud. Ja nüüd ma tunnen sinust puudust, mu süda - teist kahest. Istun ja mõtlen sinule. Igatsen ja valutan ja veritsen. Ja kellegile pole rääkida ka. Okey, valetan, on küll.. lihtsalt.. kaua sa ikka vatrad ühte ja sama teemat..Nii ma siis olengi jälle üksi.. Mina ja mu valu.. ja süda, mida mul pole..

Kuigi ma ei saa õelda, et ma oleksin Sinu või sinu kaotanud igaveseks, aga see et teid praegu enam täielikult pole.. juba seegi on kaotus. Kui sa muidugi mõistad, mida ma mõtlen.

Juba pikka aega olen mõelnud jällegi Surmast. Aga nüüd, mil Sind enam ei ole, tunnen ma, et ma ei teeks seda endale ise. Kui keegi ütleks, et tänane on viimane, siis ma oleksin rahul. See olekski lõpp.

Eile õhtul avastasin, kui lihtsalt ja märkamatult võivad soovid täituda. See oli lihtsalt uskumatu avastus. Te ei pruugi seda mõista, muidugi mitte. Mitu päeva juba olen tundnud, et ma ei tahaks enam olemas olla.. ja eile, kui kodust-blogi kirjutasin, oli mu sissekande kokkuvõtlik lause: Täna mind ei ole. Sest mind tõesti ei olnud. Terve päev möödus kui uneledes, igalpool oli valge udukord ja mõtted liikusid aeglaselt või üldse mitte. Eile mind ei olnud. Seda ma ju soovisin - mitte olemas olla.
Ja nii mu soovid täituvadki - märkamatult aga järjekindlalt. Kindlasti on veel niipalju soove, mis on täitunud, ilma et ma üldse teadnud oleksin.. nüüd ma aga oskan märgata.. ja ma tänan.. kedagi.. et ma sellest teadlikuks sain. Võib-olla olid see Sina, kes seda minuga tegi.. kes täidab mu soove.. Kunagi ei või teada. Seepärast, mu kallis - puhka rahus oma igavest und...

Autori kommentaar »

Dead by April - Leaves Falling
(Leaves falling down, falling side by side.. )


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


minuarmasBill

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima