Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Nohikud , ? 7.# (4)

11.10.2010 18:15, x324 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises : "Wooow!" imetlesime me Ciccuga koos. Istusime autosse mina kõigepealt, siis Ed ja Ciccu. Sosistasin Ediga vaikselt ja musitasime üksteist. Vahepeal kui nägin Ciccu nägu siis oli näha et ta on mu peale ikka väga armukade.

Kui peole jõudsime võitsid Edi tähelepanu Ciccu. Istusin diivanile ja vaatasin kuidas need kaks seal armatsevad. Jõin mahla ja vahepeal olid Ciccu ja Ed ära läinud. Läksin neid otsima. Vaatasin ühte tuppa seal olid keegi võõrad. Amelesid seal parajasti. Järgmises toas nägin ma Edi näga ja ta suudles seal Ciccut....

***********

7.#

Minu vaatepilt :

"Mida fakki ? " hüüatas järsku Cicca ehk Cicaly. Ehmusime Ed ' iga esmakorral ära ja punastasime, tundsime sügavalt häbi.

"Läheks peole ? " püüdis Edward teist teemat tõmmata ligi.

"Ei ! Ja sina veel suhtud sellesse jõhkralt ükskõikselt, Ed ? Mina ei lepi sellega. Teil pole õigust ameleda koos ," käratas mu õde.

"Issand, saa üle ! Ma sõimasin sind või kui sa parasjagu Edward ' iga koos olid ? Ära kadetse ! " käratasin ma vastu. Nägin Cicca silmis kurbust.

"Oi pekki, sul ei vea ! " ütles mu õde ja tuli mulle kallale. Ta lõi mind nii kõvasti, et mul hakkas ninast verd jooksma.

"Lõpetage ! Lõpetage noh ! " karjus Edward ja tegi rahu meie vahel. Olime mõlemad väga vihased üksteise peale."Sa oota siin, Ciccu. Ma toon sulle midagi külma."

Ta lahkus. Vaatasin enda õde kurjalt ja laususin : "Saa üle ! Sa ei saa teda."

Seejärel hakkasin ma kõvasti naerma, mille peale Cicaly lõi mind. Sain järjekordselt haiget. Läksin nii närvi, et kargasin ise talle kallale ja kriimustasin teda. Tõmblesin kaua kuni Ed tuli meie vahele.

"Kurat küll, lõpetage ! Te olete õed, mitte mõned loomad või kaks vaenlast ," ütles Edward juba vihaselt. Seejärel ta andis mulle külma. Peagi verejooks lõppes."Sa puhka nii kaua siin kuni ma all käin ära."

Cicaly läks kaasa. Mind ajas täiega närvi, et too peab kõik endale saama. Kuid Edward jäi kauaks ära, vähemalt pooleks tunniks. Mida hekki ta muneb ? Ja huvitav, kus ? Jooksin trepist alla ja nagu ikka, nad suudlesid ....... !

__________

I ' m sorrry :* Et ei jätkanuuuud , msiiid ;P
Dessu jätkab , e#!?!#? ;P

Teavita ebasobivast sissekandest!

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

sharpey

koguaeg aint suudlevad xddd , muidu peagalt head jutud.
 

WhiteFlower

täiega hea .
 

mustikas09

omg kas nad midagi muud ka teevad we
 

c0rtney_Freakzz

eitee ,
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima