Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

♥ Forever ♥ . # [ 15 . Osa ] (14)

10.10.2010 15:28, x390 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises osas - "Ceterli, mida sina teed siin .. ? " ehmus poiss kohe. Tema taga oli ka see tüdruk.

"Oh, kui vahva ! Sina mingi oled mõne nõmeda plikaga, kui mina parasjagu olen veidi halvas olukorras. Sa pidid mu eest hoolt kandma ! " karjusin ma täiest kõrist.

"Ma - ma tahtsin teda maha jätta, Cetu ," vabandas poiss. Kisasin kaua aega kuni järsku ............

*********

15.#

Kuni järsku Ervin sai tollelt tüdrukult kiviga hoobi pähe. Ehmusin end kangeks, kuid mõistsin, et ma pean teda aitama. See tüdruk tahtis juba joosta ära, kuid ma jooksin talle järele ja lõin teda kõvasti. Kriimustasin teda enda küüntega, kasutasin kogu oma jõudu.

"Sa igavene mõrd ! Kuidas sa võisid ! " karjusin ma ja lõin tüdrukut kõvasti. Kuulsin, kuidas Ervin ütles vaevukuuldavalt : "Ära tee ....."

Lõpetasin kakluse ja jooksin Ervin ' i juurde. Võtsin selle tüdruku telefoni, sest minu ja Ervin ' i telefonid olid maha jäänud. Kui möödus vähemalt 10 minutit, kihutas kiirabi kiiruga siia. Ervin viidi haiglasse....

* Haiglas . *

Istusin Ervin ' i kõrval ja nutsin. Miks see nii juhtus ? Tundsin sügavat valu. Doktor tuli minu juurde ja ütles : "Preili, te võiksite parem minna koju. Me teatame kohe kui saame midagi uut teada."

"Ei ! Ma ei lähe kuskile. Ma jään kasvõi siia surmani, kuid ma ei lahku ilma Ervin ' ita ," ütlesin ma vihaselt. Doktor lahkus kohe, ta ei hakanud mulle vastu. Paistis, et ta mõistis, et ma armastan poissi ja ei ole nõus lahkuma. Ootasin kaua kuni järsku astus sisse Ervin ' i ema. Ta pilk oli kurjakuulutav.

"Kaduge siit kohe ," ütles Ervin ' i ema kurjalt.

"Aga proua .... Ma hoolin teie pojast ja ma jään ta kõrvale ," vastasin ma kiirelt.

"Mind ei huvita. Ma tean, et sinu tõttu on Ervin haiglas. Nüüd palun lahku või ma pean ise sind siit kihutama välja ," ütles ta ema vaikselt. Ei hakanud vaidlema, vaid lahkusin. Mul polnud ju midagi muud teha. Läksin väsinult koju. Mõtlesin, et kõige parem on lahkuda ja minna ema juurde tagasi. Kui ma asjad pakitud sain, saatsin ma Ervin ' ile sõnumi, mis kõlas nii :

Hei, ma mõtlesin, et parem oleks kui me teed läheksid lahku. Su ema muideks süüdistab mind, aga jah, elan üle. Ma jätan su maha, sest sa petsid mind järjekordselt. Noh, ma oleks sind niikuinii jätnud maha. Ma nüüd lähen tagasi, kus ma olin. Ehk siis oma ema juurde. Ela hästi ja ära minu pärast muretse.

Ceterli.

Saatsin sõnumi ära ja helistasin taksojuhile. Peagi taksojuht saabus mu maja ette. Andsin talle vajaliku tänava nime, kuhu sõita. Kui ma taksole maksin arve ära, läksin ma ema maja juurde. Oma vana kodu juurde. Hingasin sügavalt sisse. Mõtlesin, et viisakas oleks koputada. Kui ma koputasin uksele, tuli uksele vastu ..............

___________

Oleks hea jätkata ? Musodele siis eriti ( L )
Ja kõige enam UUTELE LUGEJATELE ! ( K )
Et siiis , jätkan ikka .


Autori kommentaar »

PASTAKAT , ; (

Teavita ebasobivast sissekandest!

Kinkimine

 X 1
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

mustikas09

kuida s sajaksad nii palju kirjutada
 

-FreecoGirl-

ülihea jutt : ))
 

WhiteFlower

niii heaaa : )))
 

camme79

jätkaaaaa, (llllllllll)
 

the-cool-taste

nii laheee jutt!!jätkaa ikkaa!!!!
 

kassukas1

jätka muidugi
 

mänguke

megaheaaaa ( ll .. )
( kk .. )

naqq , ma uus lugeja ka siis
 

kitty1234


jätka paluun!!!!!!!
 

jontsukee

jätkaaa...see super järjekas
 

PinkStraberry

j2tkaa
 

bonbon

Jätkaaaaa
 

jasper

Jätka
 

marietta1234

Jätka kindlasti!
 

Marir123

j'tka!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima