Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Uus algus 10 (0)

07.10.2010 21:59, x199 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Isa uuris mult pidevalt, mis juhtus, aga ma ei vastanud. Varsti saabus aeg minna tagasi kooli. Isa pakkus, et võin siia jääda ja siin koolis jälle olla. Ma keeldusin. Ma ei tahtnud Oliveri ja Amberit näha. Pakkisin oma üksikud asjad kokku ja viisin need alla. Isa kallistas mind ja ma hakkasin rongijaama kõndima. Teel internaati mõtlesin, kui õnnelik ma olin koos Oliveriga olnud, kuidas kõik algas. Lõpuks jõudsin arvamusele, et talle meeldibki kõiki omada. Loodan, et kunagi on mu elu stabiilselt hea. Ma tahan olla jälle õnnelik.

"Clara sulle on 4 kirja!" hõikas Madlene teisest toast. "Kas sa saaksid need siia tuua?" küsisin ma. "Jaa kohe" Ta tõi mu kirjad ja ma asusuin neid vaatama. Esimene oli isalt, teine Emmalt, kolmas Oliverilt, kus oli kirjas, et tal on kahju, et ma sellest niimoodi teada sain, aga ta ei taha enam minuga olla ja neljas oli Ericult. Imestasin ja avasin kirja. Seal oli kirjas, et tal on kahju, mida ta vend mulle tegi ja, et me võiks vahel kokku saada. Vastasin talle jaatavlalt ja olin temast natuke huvitatud. Minu sõber Madlene on mu hea sõber siin koolis. Me saame omavahel hästi läbi, sest me mõistame üksteist. Ka temal on üks vanem surnud, kui see oli isa. Üldse olid meie elud väga sarnased.

"Tsau!" hüüdis Eric mulle. "Tsau!" hõikasin ma vastu tema juurde minnes. Olime taga juba mõnda aega kirjavahetust pidanud ja ma arvasin, et meie vahel susiseb midagi. Ma tean, et see pole hea kaks poissi ühest perest ja üleüldse see pole minulik, aga mida ma teha sain, kui ta mulle meeldis. Veetsime natuke aega linnas ja ostsime saiakesi. Ja siis. Ta suudles mind. Alguses olin ma natuke kohmetu ja ei teinud midagi, aga siis vastasin ma talle. Ta saatis mind internaati tagasi ja lahkus siis.


**LÕPP**

Clara lõpetas internaadi ära ja suundus tagasi kodulinna. Ta alustas kooselu Ericuga ja kõik näis minevat hästi. Clara jäi rasedaks ja ta käis koos Ericuga igakuisel arsti läbivaatlusel. Ühel päeval oli Eric vihane. tagasi koju minnes juhtus neil autoõnnetus, milles mõlemad hukkusid ja unistused, millega Clara vanast kodust lahkus olid kõik läinud.

Autori kommentaar »

Tadaa

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Chromatic

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima