Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Uus algus 8 (0)

06.10.2010 20:34, x181 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Peol ei juhtunud eriti midagi peale selle, et ma jõin seal ja olin maani purjus, mida poleks ma endast uskunud. Isa sõimas mu näo täis ja isegi Gina julges sõna sekka öelda. Vastik blondiin selline.... Tabasin end sellelt mõttelt ja imestasin: "Mis minuga lahti on? Ma olin väike arg tüdruk, kes oli emasse kiindunud. Ja nüüd, oleks ma nagu suureks kasvanud. Mul on oma poiss, ma olin purjus, mul pole ema ja mu isa abiellub" see pole normaalne, kohe üldse mitte.

Pulmad

Pulmad olid tõesti uhked. Mina pidin olema pruutneitsi. Oi, kuidas ma seda vihkasin. Imelik, aga lillekimbu püüdsin mina kinni. Mitte keegi polnud sellega rahul ja kimp visati uuesti õhku. Aga ikkagi see olin mina. Kas see on mingi vihje? Loodame, et mitte.

Paar kuud pärast pulmi.

Kuna Gina ei leppinud sellega, et ma teda emaks ei tunnista. Ütles ta, et isa armastab teda vähem ja mina teen ta elu põrguks. Sellel oli muidugi oma tõepõhi all, aga nii hull see ka polnud. Ta käskis isal mu internaati panna. Isa muidugi tegi ka seda. Nüüd ma, siis istun siin ja mõtlen kodule. Oliver oli algul kaugsuhte vastu ja ma arvasin, et me lähme lahku, aga õnneks nii ei juhtunud. Ma saan ainult vaheaegadel koju, aga õnneks käin Oliver mul vahel külas.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Chromatic

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima