Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Puberteet , # ( 1. ) (12)

04.10.2010 14:30, x356 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Oumaigaad, ma ei viitsi lihtsalt seda mata ülesannet teha ," virisesin ma jälle, mis segas mu pinginaabrit. Tegelikult oli ta üsna harjunud mu virisemisega.

"Rachelle, tee vähemalt üks ülesannegi ära. Teadagi, et sa saad õpetajalt rämedalt sõimata ," vastas mu pinginaaber Eva veidi vihaselt ja tegi oma ülesannet edasi.

"Õpetaja, ma ei oska seda ülesannet ," kurtsin ma.

"Rachelle, alati on sul mingi põhjus ja kõige enam sa tood välja sellise põhjuse, et sa ei oska ! Mida see tähendama peaks ? Su matemaatika on puhas kaks. Pigem juba null ," käratas mu õpetaja üle klassi.

"Mida iganes ," podisesin ma vastu, mis mu õpetajat kõige enam vihastas.

"Rachelle, tule klassi ette. Vaatame, midagi sa ju ikka oskad ," ütles mu õpetaja ja vaatas mind vihase pilguga. Tema pilk oli nagu söed tules. Läksin veidi eputades klassi ette ja tõin näole särava naeratuse, mille peale poisid vilistasid."Oh jumal küll, sa juba lähed üle piiri. Su puberteet lihtsalt on inetu."

Kell helises vahetundi. Õnneks olid kõik tunnid läbi, naeratasin õpetajale rahulikult, sest olin õnnelik, et ma ülesannet ei jõudnud teha.

"Niisiis, Rachelle, ma loodan, et sa ütled oma emale ja isale, et nad peavad tulema koosolekule järgmisel nädalal. Kolmapäeval ," ütles õpetaja ja ulatas mulle paberi, kus oli kõik korrektselt kirjas.

"No okei ," ütlesin ma veidi vihaselt ja läksin klassist välja. Kui ma koju jõudsin, kutsuti mind otsekohe välja. Mind kutsusid Cheryl, Eva, Jack ja igast sõpru. Kui ma trepist alla jõudsin, tuli isa mu ette ja lausus : "Rachelle, sa oled koolis päris uhkeks läinud. Õpetaja helistas mulle ja rääkis sinu käitumisest."

"Paps, see käitumine on täiesti tavaline teismelise kohta ," vaidlesin ma vastu ja sõin nätsu.

"Sinu käitumine läheb juba üle piiri nagu su õpetaja väitis. Sa ei tee tunnis kaasa tööd. Pole ka ime, miks sul halvad hinded on ," lausus mu isa vihasel toonil." Ma mõistan, et sul on raske iga. See puberteet või mis iganes, kuid sina pead pidama kinni reeglitest. Kui sa oled täiskasvanu, siis tee mis tahad. Pane kasvõi maja põlema, ise vastutad selle eest. Kuid täna sa ei lähe mitte kuskile."

"Aga isaaa-aa ... ! Mul on tähtis õhtu ," hakkasin ma vinguma.

"Hakkab pihta. Isa ja isa ! Mul on kõrini sinust, Rachelle. Jälle mõtled nüüd välja, et lähed kuskile matkama klassiga või näiteks sõbranna juurde kontrolltööks õppima ? " oli isa vastus. Virisesin kaua, kuid mu isa ei teinud midagi. Läksin trepist üles enda tuppa. Mõtlesin endale plaani välja. Otsustasin .........

*****

Mind ei koti, kas sulle meeldib see lugu või mitte :* Pane vastav hinne ikka noh. Kasvõi 2 või 1. Pole minust tegelikult ; D

Teavita ebasobivast sissekandest!

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

-kiisuke

Jätka
 

-FreecoGirl-

JäTkAa!!!
 

Zo0zh

supper hea jutt , täna uut saaks ? : P
 

jontsukee

jätkaaa
 

jasper

Jätja Kui võimalik jätka kohe täna
 

WhiteFlower

täiega hea, jätka ; )
 

PinkStraberry

J2tka see teenib kyll 5p
 

Best11

Gooood , jätka . : p
 

BRITTANY99

Jätka,ma panin 5p.!
 

MyNameIsBarbi

Jätka See nii hea Ootan järge sellel ka Panin 5p ka DD
 

camme79

5pp, ssa ikka oskad nniiii hheasi llugusi kkirjutada, xddddd
 

c0rtney_Freakzz

jäätkan
ok : )
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima