Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Uus algus 3 (0)

02.10.2010 23:00, x191 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

1 kuu hiljem

Klassis on kõik normaalsed ja Emma on mu parim sõber me oleme peaaegu koguaeg koos. Ainult poisid on imelikud, sest nad ajavad ligi kuigi ma tean, et ma olen nii kole, et ma ei vääri kedagi. Kuigi Emma ja Isa räägivad, et ma olen väga ilus tüdruk aga kes seda ikka usuks.

Ühel päeval olime pärast kooli Emmaga minu juures saime just õppitud. Kui ta tahtis midagi rääkida, aga ma vaatasin midagi arvutist ja ma ei kuulnud seda. "Kas sa kuuled mind?" küsis ta. " Mis sa rääkisid?" küsisin ma vastu."Tead... Su isa maksis mulle, et ma suga sõbraks saaksin. Aga nüüd oled sa mu tõeline sõber!" vadistas ta. "Mida sa tegid? Kasi välja!" näitasin ma ukse poole ja Emma jooksis nuttes uksest välja. Ka mina tundsin kuidas mu silmad pisaraid täis valgusid. "K*radi sõber selline... Ja isa ma ei räägi taga enam kunagi." pomisesin ma vihaselt.


Kui isa koju tuli siis sõimasin ma tal näo täis. Ta vist üritas ka vabandada, aga ma ei lubanud seda. Kui olin taga ära rääkinud tõmbasin jope selga, kingad jalga, astusin uksest välja ja hakkasin kaubamaja poole jalutama ise nuttes ja räsitud välimusega.

Autori kommentaar »

Loodan, et meeldib

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Chromatic

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima