Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Fellisja esimene armastus 15.osa (0)

24.08.2010 21:48, x162 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Mingi proua tegi ukse lahti. Kas perekond Lerluu on siin? Küsisin mina. Lerluu on mu perekonnanimi. Nad kolisid ju ära. Kas sa ise ei teagi? Mida sa neist üldse tahad? Küsis proua. Ta oli natukene kurja hääletooniga. Ma põgenesin kodust ära ja nüüd kavatsesin koju tagasi tulla. Kas sa tead, kuhu nad läksid? Vastasin ja küsisin. Proua raputas pead. Tundub, et mul algab uus elu, ''kasuvanematega''.

Eiiiiiiiiiiiiiiiii!


Läksin nina norus ukseest minema, jalaga ühte kivi edasi lükates. Ei läinud kaua, kuni ma lastekodusse sattusin.


6 aastat hiljem.


Nüüd olin ma olnud lastekodus juba 6 aastat. Mul oli sellest siib'er ning ma otsustasin plehku panna. Keset ööd ärkasin ülesse ja hiilisin akna kaudu välja. Otsisin endale magamispaiga ja puha. Hommikul läksin võluõpetaja juurde. Ta õpetab tavaliselt võimeid paremini kasutama jne, aga seekord õpetab ta mulle võimete kadumise ja ebaõnne ärahoidmist. Jõutsin ta juurde, helistasin uksekella ja ta tuli uksele. Võluõpetaja lasi mind sisse ja hakkas seletama. Hoidu kindlasti süsimustast kassist, kellel on valge, helendav kaelarihm. Kui kass sind näeb, saadab sind kogu elu ebaõnn või kaovad su võimed. Need kassid ilmuvad välja kell 18.00 ja kaovad kell 6.00. Seletas ta edasi. Kui ta oli kõik ära seletanud, läksin ma ära. Jalutasin veel oma vana kodujuurest mööda. Kui ma seal jalutasin, märkasin ma Silverit. Tsau! Kus sa olnud oled? Ma pole sind 6 aastat näinud! Alustas Silver juttu. Ma olin lastekodus..... Ütlesin natuke tagasihoidlikult. Pole midagi! Kell 22.30 saame pargis kokku, nõus? Ütles Silver. Ma nõustusin.

Hiljem pargis:


Tsau! Ütles Silver. Tsau jah! Vastasin mina. Me rääkisime seal pingipeal igasuguseid jutte. Hiljem hakkas suudlus lähenema, kuid ma nägin süsimusta kassi. Ma pean minema! Ütlesin mina ja tormasin minema. Silver jooksis järele.


Jätkub.....

Autori kommentaar »

Ma loodan, et ta mustale kassile vahele ei jää. XD

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jessica550

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima