Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Fellisja esimene armastus 14.osa (0)

24.08.2010 16:44, x160 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Mis olend sa selline oled? Küsisin. Ma muidugi häbenesin seda öeldes, aga jah. See... kes.... sina ei ole! Vastas ta. Kes sa siis lõppudelõpuks oled? Küsisin, kuid nüüd ma enam ei häbenenud. Mhh... ma... ma... olen....


Mhh.... ma.... ma..... olen.... sa ehmataksid, kui saaksid teada, et sa räägid praegu ühe elutu olendiga. Vastas ta tagasihoidlikult. Vaimuga? Küsisin imestunult. Ta noogutas. Felly, aruta sõlmed kuidagi lahti, mine ukse juurde, tõsta helesinist kaant ja sisesta kood 728596838. Andis Arabella nõu. Ma hammustasin nöörid katki, läksin uksejuurde, tõstsin helesinist kaant ja sisestasi koodi. Katus avanes. Arabella, kuidas sa teadsid, et mul on võluvõimed? Küsisin Arabellalt. Kõik vaimud teavad seda. Vastas Arabella. Lendasime koos välja. Hakkasime suvalises suunas lendama. Otsustasin Arabellale oma kodu näidata ja me hakkasime minu kodu poole lendama.

kopp, kopp!

Mingi proua tegi ukse lahti. Kas perekond Lerluu on siin? Küsisin mina. Lerluu on mu perekonnanimi. Nad kolisid ju ära. Kas sa ise ei teagi? Mida sa neist üldse tahad? Küsis proua. Ta oli natukene kurja hääletooniga. Ma põgenesin kodust ära ja nüüd kavatsesin koju tagasi tulla. Kas sa tead, kuhu nad läksid? Vastasin ja küsisin. Proua raputas pead. Tundub, et mul algab uus elu, ''kasuvanematega''.

Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!


Jätkub.....

Autori kommentaar »

Felly alustab siis iseseisvat elu. Kusagil 17.osas tulebki see armastus.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jessica550

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima