Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Kelly tavaline elu. (1.osa) (2)

22.08.2010 10:07, x151 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Lugu räägib tüdrukust kelle nimi on Kelly. Ta on 22-aastane, aga väga lapsik. Tal on poolõde Kärolin, kes on 17-aastane. Nad elavad koos, aga emast-isast lahus. Kelly parim sõbranna on Miley, kes on 22-aastane, Kellyst nata vanem. Üks hea sõbranna on Kellyl veel Gätty. Ta on ka 22-aastane, Kellyst noorem. Kellyl on olemas vihavaenlane Johanna, kes on 21-aastane. Kellyl on mees 25-aastane. Lapsi tal pole.

Jutt on mina vomis!


Ruttasin Kärolini juurde.
"Kärolin, teeme peo!" Pakkusin Kärolinile.
" Hea idee! Ma kutsun kindlasti Stewe ka siia! " Ütles Kärolin. Ruttasime alla ja hakkasime kutseid valmistama. Tegin ühe kutse Mileyle, ühe Gättyle ja viimase Johannale. Üritame lihtsalt Johannale alksi pähe kallata. Käroliniga lõime ühe käeplaksu ja juba olin ma kutseid jaotamas. Ruttasin Miley postkasti juurde ja panin talle kutse. Kui ma olin jõudnud Gätty juurde, andsin ma tallegi kutse. Teepeal oli mulle Johanna vastu tulnud, kelle taskusse poetasin samuti kutse. Yay, kutsed jaotatud! Jõudsin poejuude ja ostsin nata alksi, eks ikka Johannale =). Ostsin veel igasuguseid snäkke. Yeye, pihtas! Keerutasin postiümber mitu ringi.

"Miks ma siia tulin???" Küsisin enda käest. Kui vastust ei tulnud, hakkasin kodupoole liikuma.


Jätkub.....

Autori kommentaar »

Yeah, minujärju! Päriselus polegi see lugu juhtunud. Nime "Johanna" ei võtnud ma kellegi järgi. Ta nimi lihtsalt peab Johanna olema, lihtsalt peab! Blablabla... jätkub tihti.... Mammu, sina ära küsi midagi, aga palun kommi alla! More comments -.-

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jessica550

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

coca-cola4

Ära jätka!!!!!
 

koopakoll098123

jätka ikka
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima