Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Fellisja esimene armastus 5.osa (0)

14.08.2010 01:39, x198 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Hetke pärast nägin, et ema,isa, Jelly ja Silver olid ikka minu palatis. Silver, miks sa mulle ei öelnud? Ütlesin Silverile nõudlikult. Mida ma pidin sulle ütlema? Küsis Silver. Tead küll! Ütlesin talle. Ei tea ju!! Vastas Silver. Arst, sa pidid ju ukse lukku panema !? Karjusin õues olevale arstile. Mina pole midagi pidanud! Karjus arst vastu. Sa ei mäleta lihtsalt! Ma ju ütlesin, et see poiss üritab mind tappa! Karjusin veelkord arstile. Mis poiss? Mulle pole sa midagi öelnud! Karjus arst ja kehitas õlgu. Mitte keegi ei usu mind.Miks Silver minu palatis on? Miks Jelly mu palatis on? Miks keegi ei mäleta midagi? Ma olen maruvihane! Silver, miks sa enam selline pole? Küsisin Silverilt. Milline? Vastas Silver küsivalt. Ah, unusta ära! Ütlesin Silverile. Silver mõtles kindlasti, mis ta küll valesti tegi.

Tegelikult juhtus nii: (see pole praegu minaform)

Kui ta palatis olid ema, isa, ta õde ja Silver, siis Fellisja uinus. See koht, kus ema ja isa ära läksid, see oli juba unes. Fellisja nägi seega vahepeal und. Kui ta ärkas, olid ta vanemad ikka veel palatis(nad polnud vahepeal kuhugile läinud). Fellisja arvas, et see oli päriselt. Kui ta nägi, et ema, isa ta õde ja Silver olid palatis, siis oli uni lõppenud.


Vajusin mõtteisse. Miks Silver küll selline oli? Miks arst selline oli? Ah mu pea! Lõpetasin mõtlemise. Vahepeal olid ema, isa, Jelly ja Silver minema läinud. Ah pohhui, mul targematki teha! Uinusin jälle. Õhtul ärkasin. Ema, isa, Jelly ja Silver olid tagasi tulnud. Arst ütles, et ma võin nüüd koju minna. Vahetasin haiglariided oma riiete vastu. Jalutasime perega haiglast välja ja sõitsime autoga koju. Felly, miks sa pidid seal mulle niimoodi häbi tegema? Ütles ema vägagi pahaselt. Mismoodi ma häbi tegin? Küsisin imestunult. Sa mõnitasid arsti. Sa rääkisid niimoodi ainult sellepärast, et mulle ja issile häbi teha! Räuskas ema. Esiteks, ma ei rääkinud niimoodi sinu mõnitamiseks. Teiseks, ta pole mingi issi, vaid isa!! Karjusin kõvasti. Ema nägu läks vihast punaseks. Ruttasin oma tuppa. Võtsin jaki, roosad ketsid, vihmavarju, päeviku, trikoo ja sõbrapäevakaardi, mille olin ma Silverilt saanud. Võtsin veel 15,000 krooni kaasa(ma ei ela Eestis, aga minu rahas on see umbes nagu 15,000 krooni). Ronisin aknast välja. Unustasin vist mainida, et ma üritan põgeneda.


Jätkub....

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jessica550

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima