Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Mina olen teadlane - TULEMUSED!!

Kuidas hüpnotiseerida? (7)

31.07.2010 22:22, x1014 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

NB! Enne lugemist võin teile öelda,et see on puhtalt minu enda fantaasia,nii et midagi siin ei vasta tõele.

Mina,kui teadlane,kes olen aastaid üritanud välja nuputada hüpnoosi saladusi,annan teile edasi oma teadmised aastatega kogutud infost,mis on leitud Manhattani,Tokyo,Berliini,Pariisi ja paljudest teistest arhiividest,mida olen nende aastatega jõudnud läbi tuhnida. Materjali hüpnoosi kohta ei leidu just palju. Tegelikult leidub neid päris vähe.

Kui ma olin juba üle poole aasta asja kohta tõsiselt lugenud ja urgitsenud välj iga pisikesemagi fakti,mis ma leida suutsin,avastasin ma Riia Keskarhiivist televisiooni käigust ühe dokumendi,mis osutus kokkuvõtes üheks oluliseimaks dokumendiks minu uurimustöö jooksul.

See oli salvestis ühest Läti telesaatest,aastal 1957. Läti telesaate nimi oli tõlkes: "Maailma imed" ,milles esinesid ülemaailmselt kõiksugused huvitavad isikud,alustades akrobaatidest,lõpetades köiel kõndivate elevantidega.

Minule oluliseks osutunud dokument filmiti 1958 aastal, 8 oktoobril. Seal esines hüpnotiseerija indiast,kes suutis panna inimesi ütlema,mida soovis ja panna neid kasvõi trapetsil käte peal kõndima ja samal ajal jäätist sööma.

Niisiis otsustasin ma minna mehe juuri otsima. Minu tee algas india lennujaamast,kust ma liikusin mehe sünniküla poole. Mind hämmastas ümber olev rämps ja hais. Ja veel see,et tol maal on pühaks loomaks lehm. Nii et kui see võtab pähe tänaval väikese uinaku teha,siis ei tohi keegi seda segada.

Mehe nimi oli Hamish Lubjako. Mehe kunagiselt aadressilt avastasin ta lapselapsed Melinha ja Leviosh. Melinha hakkas mulle kohe silma oma silmade tõttu ja kui Leviosh mulle teed tooma hakkas,oleks ta justkui oma häälega mind uinutada üritanud. Nagu ma aru sain,ei suutnud seda teha igüks.

Pärast pikka vestlust Hamishi imeilusate pojatütardega,sain ma teada olulisi fakte hüpnoosi kohta. Nüüd,võin teile luua kokkuvõtte.

Kui te üritate alustada hüpnoosi,peate te keskenduma millelegi sinakashallile. Kassipoja ette kujutamine võib aidata kõige paremini.

Siis peate te harjutama silmade lahtihoidmist vähemalt üle minuti. See võib algselt tekitada silmade vesistumist ,ning peavalu. Samuti võib see tekitada päevadejärgseid iiveldushooge. Selle vastu aitab,kui te panete näputäie soola kuuma piparmündi tee sisse. Samuti võiks sinna panna mett. Ma võin garanteerida,et see võtab täielikult kogu iivelduse ja see näputäis soola on vaevutuntav.

Kui te olete harjutanud,peaks sinakashall muutuma ereroheliseks. Kasutage oma sõpra,et ta samal ajal umbes viie sentimeetri kaugusel taskulampi teie silme ees hoiab. Kui ta väidab,et teie pupillid ei laienenud,oled suutnud ennast ära hüpnotiseerida.

Järgmiseks etapiks tuleks võtta enda kõrvale see sõber ja hakata mingit ladinakeelset salmi enda ette mõmisema.

Siis üritage kogu väest seda sama erkrohelist pilti oma sõbra sisse manada. Kui see õnnestub,oled oma peamise eesmärgi saavutanud.

Euroopa Silmaarstide Liit kinnitab,et pupillide tööd mõjutab suurel osal aju. Mõne inimese ajurakud erinevad teiste omadest ja see mõjutabki pupille teisiti mõtlema,ehk hüpnotiseerima. Hüpnotiseerimist ei saa õppida,see sünnib kaasa.

Loodan,et kasutad seda informatsiooni arukalt .
Professor DeathLicence.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


DeathLicence

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

REELI plz

oii, kui targasti kõik seletatud oli xD
loodame et sa võidad : )
 

DeathLicence

WAAAT? WOWOWOWOWO... Täänkjuu,saa nii mushh xD
 

c0rtney_Freakzz

Tegelt kui aus olla ja süveneda juttu , tundub kõik nii - nii reaalne , o.O Ssul on võimalust . Go , go , girl ( LL ) .
 

DeathLicence

Tänkjuu. Laavin teid mõlemaid Sul ikka suurem võimalus.
 

MeOnly

Täitsa hea ( Y ) Aga mõte polnud just kõige parem . Aga ma ei pea seda juttu kohe halvaks , saad ikka 4 ' ja . Ja kui sa tahad tulla ütlema , et minu jutud paremad pole , siis ma ei oska selle kohta midagi öelda .
 

-PinkStar-

Sry halva käitumise eest ... viie saad .
 

DeathLicence

Pole hullu. Ikka tänks kõigile ...
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima