Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Mina olen teadlane - TULEMUSED!!

Kommimasin (4)

31.07.2010 01:54, x531 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Miks ma olen teadlane?
Võibolla sellepärast, et ma olen sündinud veevalaja tähkujus ja öeldakse, et nendest saavad head leiutajad..
Võibolla ma lihtsalt tunnen ennast leiutajana.
Võibolla, aga hoopis millegi muu pärast..
Las ma jutustan teile ühe loo.

Algas 7 klassi loodus õpetuse tund. Õpetaja palus lastel istuda ja ütles, et tana on meil kavas üks tore asi, nimelt te peate leiutama "Sääst on stiilne" projekti raames ühe asja, mis nagu juba nimest aru saades peab olema valmistatud vanadest asjadest.
Moodustage palun kolmesed grupid ja hakake tööle. Õpilased tegid seda ja hakkasid mõtlema, mida siis teha.
Õpetaja lisas: "Kui teete mingi asja valmis, mida te ka "Leiutajate päeval esitlete, siis saate selle eest hinde "5" omal valikul, kas geograafiasse või siis loodus õpetusse. " .
Õpilased ragistasid oma ajusid ning kaks last mõtlesid välja šampooni pudelid, kolm last - õhupallist tehtud rahakassa ja, mis kõige põnevam kolm last mõtlesid välja kommimasina.
Üks nendest, kes mõtles välja kommimasina läks teise juurde ja koos isa abiga valmisgi kommimasin.
Selle jaoks osteti komme nii m&m kui ka teisi, kuid tuli välja, et auk on liiga väike ja komm ei mahu läbi. Mustikas läks küll läbi, aga siis pole see enam ju kommimasin... Jah, võibolla lähevad sealt tic-tac-id läbi? Võibolla tõesti.
Päeval, mil pidi esitlema kommimasinat jäi üks grupi liige haigeks ja kommimasina pidi kohale tooma tema isa. See oli ilusti grafiti värviga neoon roosaks värvitud - paistis hästi silma.
Kaks grupiliiget olid ostnud tic-tac-ke ning nad lihtsalt pidid lootma, et need sobivad ilusti kommimasina aukudega ja ennäe tic-tac-id sobisid kui valatult.
Jõudis kätte vahetund, kus kaks noort esitlesid oma kommimasinat, nad valisid küll kõige nurga poolsema koha koridoris, kuid enamus õpilasi uudistasid just nende leiutatud asja. Õpetajad kiitsid seda ja üks inglise keele õpetaja lausus, et selle neoon värvus pimestab tema silmi.
Jah kui tõmmata keskmisest kangist tuli ilusti üks komm, äärmistest võis, aga tulla umbes kümme kommi korraga kui kauem ootasid, kuid kõiges muus asjas see oli täiuslik. Silmatorkav värv, geniaalne lahendus..jne.
Tuli välja, et seitsmes klass on põhikoolist kõige loovam, rahakassa sai kolmanda koha, vannitoa tarvikud teise ja üllatus üllatus kommimasin sai esimese. See oli nende rõõmuhetk, kuigi auhinnaks sai moosipurgi koos moosi või kompotiga, sest see oli ju ikkagi "Sääst on stiilne" teemaline üritus.
Pärast seitsmenda klassi lõppemist võttis üks koolile kõige lähemal elav õpilane kommimasina kaasa ja see seisab tal siiamaani kodus..


------------------------

Jah, see õpilane olin mina - üks sellest grupist, kes kommimasina leiutas - täpsemalt see, kes käis teise jures kodus tegemas ja see, kes esitles seda ning ka see kelle kodus see praegu on.
Tegemist on päriselt juhtunud looga :D

Siit näete kommimasina pilti ( see roosa salliga olen mina ) .
http://www.upload.ee/image/714993/kommimasin.bmp


Ning jah, ma tean, et teadlane pole päris sama, mis leiutaja.


-------------------------

edit - kirjaviga.

Autori kommentaar »

Pole päris teadlase kohta, aga ega teadlane ja leiutaja nüüd nii erinevad ju ka pole või mis?

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


kkessu

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

SweetyLove

huvitav
 

Cuwie

Tegelt öeldakse, et just enamus leiutajaid on kaksikud.
 

Cuwie

Kuna kaksikutel on selline eriline aju, mis talletab infot kaks korda kiiremini ja mahukamalt, kui teistel inimestel. Kaksikute mäletamis võime on hoopis efektsem. Kaksikud ei pea eriti kunagi koolis õppima, kuna kui nad tunnis kuulavad, jäävad asjad neil hästi pähe. Ma võin seda lausa tunnistada, kuna ma olen ise kaksik ja mu õde on kaksik. Ja me kumbki kodus eriti ei õpi, aga koolis on 4-5.
 

kkessu

Ahah , mai tea mulle on meelde njäänud mingist astroloogia vms piiblist, et veevalajale sobib mingi teadlase või leiutaja elukutse.

Muide ma tean ühte kaksikut, kelle kohta küll ei saa öelda, etta väga tark on.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima