Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Muu

annaliisa ja koerad (0)

29.07.2010 19:36, x163 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

oli tüdruk kelle nimi on annaliisa .ta on 6a ning unistab et saaks ometi koertega rääkida ja ültse loomadega.ta läks ühel päeval koos oma emaga koertevarjupaika niisama .neil ei olnud koera kuid selegi poolest läksid nad sinna . seal oli palju koeri ning annalisa iga 8sekundi tagant küsis kasme võtame selle. kuid ema oli kogu aeg öelnud eiii .lõpuks kui nad tagasi hakkasid minema nägid nad väga armast terjeri poega .annaliisa küsis kas me võtame selle .võibolla .tal on juu niiiii niiii armsad silmad .koer niuksus
proovis üli armsa näoga olla . emal tuli pisar silma ja ta lubas koera võtta .ühel hommikul kui annaliisa oli äsja söönud läks ta oma koeraga parki jalutama .ta kuulis häält tule siia annaliisa sa juu tahad seda nii väga !!!!!!!
annaliisa läkski oli seal ja vaatas et seal on hele valgus ja astus selle sisse ja seal õpetati teda rääkima koerte keelt siis kui ta selle selgeks sai oli juba õhtu .kui annaliisa koju jõudis ütles ema kus sa niii kaua olid saladus ütles annaliisa .järgmisel päeval läks annaliisa oma koeraga kaugele kodust ühele põllule seal nad rääkisid koeraga kaua .

Autori kommentaar »

mul pole komentaari

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


teelu

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima