Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Maria elu 4.osa (1)

28.07.2010 01:02, x185 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Pesin kiiruga hambad, ning meikisin ennast. Jätsin juuksed lahti, kuna nii olen ma ilusam. Lippasin õue.


Paul ootas mind. Võtsin ta käest kinni, ning me kõndisime restoraani poole. Istusime laua taha. Paul jooksis koka juurde ja küsis menüüd. Valisime sealt endale toidud. Jooksime laua taha tagasi, ning toite hakati valmistama. Sa... sa oled nii nunnu! Ütles Paul. Hakkasin vastama, aga enne kui ma seda teha jõutsin, toodi meile toit. See on nii maitsev! Ütlesin Paulile. Sõime toidud ära, ning Paul läks maksma. Tänx et välja tegid. Tänasin Pauli. Paul saatis mind koju. Jooksin oma tuppa. Vaatasin kella, ja kell oli 13.07. Ema tuli minu tuppa. Kus sa olid? Küsis ema. Ma käisin klassi uue poisiga restoranis. Ütlesin emale ausalt. Ema läks minema.

2 kuud hiljem

Paul oli jälle minu toas, ta ajas mind üles. Maria, kas sa tahaksid koos minuga kodust põgeneda? Ütles Paul. Kuna ta oli samuti nii nunnu, vastasin ma loomulikult '' jah ''. Homme olid juba asjad pakitud, ning jooksin Paulile järele. Hakkasime Pauliga minema. Ta kandis mu kohvreid. Paul oli ka raha kaasa võtnud, ning me ostsime lennukipiletid Ameerikasse. Lennuk hakkas sõitma. 13 tundi sõitsime, ja siis lennuk maandus. Tormasime kohe lennukist välja. Paul kandis kohvreid. Jõutsime ühe poe juurde. Ostsime jäätised. Lakkusime need ära, ning jooksime ühe putka juurde. Paul sai sealt tasuta mingid ajalehed. Sinna oli isegi EESTI KEELES kirjutatud. Paul luges, et toimub pidu '' Love Party '''. Õhtul läksimegi sellele peole. Alguses tantsisid kõik paarid ühes kohas. Meie Pauliga tantsisime samuti. Nüüd hakkab meie Love Party peamine osa. Kõik paarid tulevad tantsukohale, kus nad ennem tantsisid, ning hakkavad kell 22.00 suudlema, ja lõpetavad kell 22.05. Kostus raadiost. Paul suudles mind korraga. Nüüd on aeg lõppenud! Kostis jälle raadiost. Maria, sa oled nunnu, ja sa meeldid mulle! Ütles Paul. Mu tuju läks rõõmsamaks ning vastasin '' sina meeldid mulle ka! '' Paul suudles mind veel korra. Nüüd, ütlete te kõik oma paarilisele, et sa armastad teda, aga seda ütled sa ainult siis, kui sa tõesti teda armastad! Kostis raadiost. Ma armastan sind! Ütles Paul. Mina sind ka! Ütlesin Paulile, ning suudlesin teda veel korra. Raadiost tuli veel jurasid, aga me läksime juba ära. Otsisime endale mõnusa koha, ning ööbisime seal. Hommikul ärkasime üles. Jooksime ruttu uusi seikluseid otsima. Hakkasime mingit suvalist mängu mängima, mis oli võistkondadega. Meie olime Pauliga üks võistkond. Me ei saanud sellest mängust isegi aru. Ikkagist tulime me kuidagi võitjateks. Kusagil kell 17.00 läksime Pauliga ühte ilusasse kohta. Hakkasime just suudlema, kuid märkasime, et meie vahele tuli pragu. Ma tahtsin Pauli suudelda, aga pragu läks järjest suuremaks. Lõpuks oli see nii suur, et enam ei saanud mitte üritadagi Pauli suudelda. Pragu läks aina suuremaks. Ma üritasin Paulile kätt anda. Ma antsingi, aga samal ajal kukkusin ma sisse. Paul tiris mind ülespoole. Minu vanemad olid märganud, et ma olin kadunud. Piletimüüa ütles, et ta müüs sellele tüdrukule (mulle) ja ühele poisile lennukipiletid Ameerikasse. Ema ostis kah piletid, ning lendas Ameerikasse. Ta oli tegelt juba eile Ameerikas. Ta lendab seal polit'sei helikopteriga ringi, et mind ülesse leida. Paul sikutas. Lõpuks tõmbas ta mu välja. Ma kallistasin teda, ja ka suudlesin. 15 sekundi pärast oli mu ema helikopteriga minu peakohal. Ema ütles polit'seile, et ta maandaks helikpteri. Poli'tsei seda ka tegi. Nad võtsid minu ja Pauli peale. Lendasime lennukiga Eestisse tagasi. Ema, me Pauliga käime. Ütlesin emale. Paul sosistas mulle kõrva, et ta ütleb hiljem seda ka oma vanematele.

Jätkub...

Autori kommentaar »

See suudlemine minutitega ja tantsimine on võetud ühe teise järjeka järgi. Kõik muu on minu mõeldud :)

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jessica550

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

katariinajee

OKEI see on juba kahtlane...Mingi hetk on koos restoranis järgmine hetk juba koos Ammeeeeeeeeeeerikasss nii et jh WEIRD.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima