Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Mina olen teadlane - TULEMUSED!!

Teadlane Ghostlicious . (0)

24.07.2010 19:10, x210 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kasutan oma nime asemel oma kasutajanime . : D

" Ei ole , " ütles Ghostlicious omaette , " see ka ei ole , " . Ghostlicious tahtis teada saada , mis asjad on Tähed . Ta otsis kõik raamatud läbi , otsis Internetist , otsis kõik kohad läbi , kust võimalik , kuid juttu sellest , et mis asjad on tähed , ei olnud .
Lõpuks väsis Ghostlicious otsimisest . Ta mõtles ja mõtles , kuni tal tuli idee . " Kui ma uuriksin ise , mis asjad on Tähed ? " mõtles Ghostlicious endamisi . Asi oli otsustatud .
Järgmine päev hakkas Ghostlicious raketti ehitama . Sellega läks päris palju aega , aga lõpuks sai see valmis . Ghostlicious sõi kõhu täis , jõi vett , ja hakkas vajalikke asju raketti viima . Pärast pani ta endale kostüümi selga , et ta kosmoses hingata saaks .

Lõpuks pani Ghostlicious süttenööri põlema , ronis raketti ja ootas . Ootas kümme sekundit ja juba oligi raketil tuli all . Rakett lendas väga kiiresti kosmosesse . Lõpuks oligi ta kosmoses . Ta jättis raketi sinna paika ja läks välja . Ta otsis Tähte . Lõpuks leidis ta väga ereda ja ilusama Tähe . See oli Põhjanaba .
Ghostlicious läks lähemale uurima ja nägi ... Täht oli väike öölamp . Ka teised tähed olid öölambid .

Läksin Kuu juurde ja küsisin , et milleks neid öölampe vaja on ? " Sest muidu olen ma kuidagi üksildane . Ma panen Põhjanaba öösel põlema ja nii lähevad ka teised Tähed põlema . " ütles Kuu .
Ghostlicious aga tormas raketti ja lendas Maa peale tagasi . Ta võttis kostüümi seljast . Peale seda hakkas ta asju tuppa tassima . Siis tormas ta oma tuppa . Ta pani enda ette lauale paberi ja otsis välja pliiatsi . Siis hakkas ta kirjutama , et mis asjad need Tähed on . Ta kirjutas ja kirjutas , kuni see jutt valmis sai . Siis saatis ta selle trükikotta ja nemad trükkisid selle raamatusse , mille nimi oli " Avastused " . Peale seda olid kuulutused igal pool : Mis asjad on tähed ? ... ja nii edasi .

Lõpuks sai Ghostlicious ' ist teadlane . Ta uuris igasuguseid asju , ja teadis igale küsimusele vastata .

The End .

Autori kommentaar »

Lol . : D

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Ghostlicious

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Samalt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima