Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Ulme / Õudus

Leave The Girl ,# (6)

24.07.2010 18:06, x348 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kas teie teate ühte ühte lugu , mis jutustab külast , nimelt Fallhousen ' ist . Küla oli vaikne , rahulik ja õnne täis . Seal elasid perekonnad , õnnelikud perekonnad . Kuid kord koledal tormil tekkis suur - suur tulekahju , tulekahju kandus igalt majalt teisele ja ka mets sai hirmsa saatuse ohvriks . Paljud inimesed surid , mõned jäid kadunuks ja mõned üldse elasid viimased tunnid piinarikkalt . Aga kellegil pole aimu , et seal külas kestab veel elu - vaimude elu .

On õhtu , kolm noort sõidavad tulepunase sõidukiga , ise rõõmu täis . Aga kahjuks noored olid joobes , seega neid ei huvitanud ükski pööre ja kurv . Kuid järsku nad keerasid Fallhousen ' i , nende ees seisis suur tekst : Fallhousen .

Noored ei teinud välja ja sõitsid edasi ja edasi , kuni jõudsid vaiksesse metsatukka .

"Kus põrgus meie veel oleme ? " hakkas juba üks punapea noortest muretsema , tema juuksed lehvisid tuules ja ta nimi oli Rachelle .

"Umn , kuskil me ikka oleme . Aga pole midagi ," rahustas üks blondide juustega poiss Mike ."David , tead ka , kus me oleme ? "

"Ei , " vastas David veidi hirmutavalt . "Eks me leiame kindlasti abi ja tee , äkki Andra teab ."

"No jaa , pole aimugi ja ma ei taha teada ka . Pöörame tagasi ," turtsatas Andra .

Kui tulipunane auto lähenes juba külale , tundsid poisid kergendust , aga Rachelle ja Andra lõid kõhklema . Igalpool oli räpane , hais käis ülepea , et hakkas hirmus . Kõik oli ka matetud tolmu alla .

"Noo , ma ju ütlesin , et me leiame siit abi . Ehk majades on inimesi ," irvitas David .

"Vaevalt ," lausus Andra ja pigistas Rachelle kätt . Rachelle ja Andra läksid koos kõndima ja hakkasid abi otsima , David jäi autot valvama ja Mike läks teisse kohta , et küsida abi . Rachelle ja Andra läksid esimesse majja . Maja oli räpane , väljastpoolt juba oli teada , et sees on vaevalt parem . Kui tüdrukud avasid ukse , nägid nad ämblikuvõrke igalpool .

"Mina lähen siit , sina mine sealt ," ütles Rachelle ja läks trepist üles , Andra aga läks hoopis teisse ruumi . Kui Rachelle tahtis lahkuda ühest magamis toast , nägi ta ......

Järgneb // Mina motos , nagu näete . Pealkiri niisama , et ligi tõmbaks teid (: Kui juba loete , siis ehk kommenteeriksite ? ?

Autori kommentaar »

Ei noo , kommenteerid ka v ? ; /

Teavita ebasobivast sissekandest!

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Deadless

meeldib.
Jätka ikka.
 

CocoMoco

väga hea!!!!!!
 

Ellu-Chan

esimene õudukas mis mulle tõeliselt meeldib jätka O.O : D
 

musumari

See David on ise kindlasti mingi halb tegelane xD
 

eFlorentino

Hea jutt, kuid palun ära kasuta kirjamärkide ees tühikut.
 

c0rtney_Freakzz

eFlorentino - Haahaa , ma tean jaa , aga ma olen harjunud ,
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima