Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Viha Vaenlased ,# 10.Osa (1)

07.07.2010 14:22, x272 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelnevalt ; " Mingi debiiliperekond ? " küsis Sab ja irvas . Viskasin talle puudrit silmadesse ja tal hakkas silmadest vett jooksma .
" Kui ongi , pole see sinu asi . " ütlesin ma ülbelt ja läksin sisse tagasi . Märkasin , et Sab tirib mind oma särgist .

Minu vaatepilt .

Tirisin Kikkut pluusist , ning sõnasin :" Haha , ma võiks tervele koolile sellest hüplemisest rääkida , ma tegin ka paar fotot."

Kikku hakkas veidi kahetsema , et ta hüppas oma perega . Seejärel võtsin ma ühe kreemi ja toppisin talle näkku , seejärel laususin tähtsalt : "Vot see ongi see "sidrunikreem" , mida sa määrisid endale näkku . Oli mõnus , jah ?"

Kõndisin minema , vaatasin korraks taha , kuid Kikku ikka seisis . Seejärel ta lahkus , endal haisev kreem näol . Ise ma olin väga pruun tänu puudrile , see ajas mind närvi täiega .

On hommik , väga ilus hommik . Läksin riidekapi juurde ja seejärel meigikapi juurde , et soengut kohendada ja huuleläiget panna huultele . Pärast mõtlesin korraks sellele hüppamisele , mida ma eile nägin - Miks Kikku niisama lambist hakkas hüppama ? Kassi said endale ?

Seejärel läksin ma trepist alla , ei olnud söögiisu . Läksin kähku jalgrattaga kooli . Kui ma koolimajja jõudsin , nägin ma enda ees paksu rahvast . Nad olid kellegi ümber kogunenud .

"Krtt , laske mööda , va tolad ," kirusin ma . Seejärel tuli Kimmy minu juurde ja ütles : "Omg , sa pead seda nägema , Sab ."

Kui ma trügisin end tähelepanu punkti , vajus karp mul lahti . Seal oli Kikku , ise särades kahe tüdrukuga . Tema kambas olid Annie ja Hans . Ise ma pahvatasin naerma , kuid kui ma lähemalt vaatasin nende riideid , siis mu naer vajus . Vaatasin tema seljakotti , üleüldse kõike - Riideid , seljakotti , tema sõprade riietust , jne . Kikku kandis megakalleid riideid , samuti ka tema sõbrad . Täiega kallid ja kobedad riided .

"Nonoh , uudis sinu jaoks või ?" nähvas Hans .

"Oo jaa , paistab , et Sina , Sabrina , polegi ainuke kobedik ," irvitas Annie .

"Mingid nõmedikud olete ? Tõesti ajuvabad ," naersin ma .

"Sab , ole mureta , nüüd läheb alles koolielu sul raskeks ," sõnas Kristiina ."Nüüd oleme mõlemad säravad staarid , eks ole ?"

"Sina mind ei kustu Sab ' iks . Ainult mu sõbrad ütlevad mulle Sab ," nähvasin ma Kristiinale ."Sina ütle mulle ametlikult Sabrina ."

"Sabrina ? Eii . Liiga kerge ," polnud Kristiina nõus ."Ole mõistlik , sa oled pigem sära täis idikas , eks ?"

See vihastas mind kõige enam , Annie ja Hans irvitasid minu üle . Seejärel tulid Savannah ja Kimberly .

"Haha , Kikku mängib kuulust titat ," naeris Sannu .

"Jap , ta ei ületa kohe kindlasti Sabrinat , onju ?" irvitas Kim takka ja kaitses mind .

"Muidugi . See riietus ei tee kohe Kikkut moodsaks ja sädelevaks ," irvitasin ma ."Tahate ma näitan teile hüppamist ? Haha , isa , ema , venna ja seal hulgas ka Kikku hüppasid .Kui ma näitasin seda kogu rahvale , hakkasid kõik naerma ja tõmblema . Kikku tundis häbi , seejärel ta tunnistas : "Teate , mida ? Teiegi oleks hüppanud rõõmust , kui te oleks saanud 2 miljoni tšeki ! "

Käisid ehmatus ohked , minu karp vajus lahti ja ma ütlesin : " Hull asi , isegi mu vanaemal on rohkem raha ."

"Mis asja ?! Ma ei jahvata sellest rahast , ma selgitan lihtsalt ," käratas Kikku .

"Üüü , kes on närvis . Kuule mõrd , kell helises tundi ," vastasin ma ."Head aega !"

Kell helises tõesti tundi , läksime kõik oma klassidesse .

Jätkub .

_________________

CortneyWyne jätkab . Pastakaid ka ! Et juubel oli , : ))Autori kommentaar »

jesjou , : ))

Teavita ebasobivast sissekandest!

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

MyNameIsBarbi

Hea
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima