Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Siin on kolm kaarti - TULEMUSED!!

Põgeneda - Ainus võimalus on põgeneda! (2)

11.05.2010 17:40, x464 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Timmy kõndis ööpimeduses. Ta käes oli kott - Kott kolme kaardiga. Olid need õiged kaardid? Seda ta ei teadnud. Järsku kuulis ta tuttavat helinat. Timmy leidis oma Nokia E65'e helerohelise kampsuni taskust . Telefoniekraanil vilgus tuttav nimi : "Boss" . Timmy oleks tahtnud visata telefoni vastu maad puruks , kuid ta ei saanud seda teha. Kolme kaardi pärast ning seetõttu võttis Timmy telefoni vastu. Tere Tim Burthon Raua tänavalt! Täna saad Sa oma esimese ülesande milleks on kolme kaardi viimine Kastani tänava luksusmajja Leedi Knikherbrocheri juurde. Kui Sa seda ei täida on Su naine ja laps uppunud Emajõkke ." Timmy ei saanud isegi mitte rääkida. Kirudes bossi , hakkas ta kõndima oma maja poole.

------Samal ajal bossi kontoris----
"Boss , on see tõsi? TE LASETEGI TA LÄBI???" LOOMULIKULT... MITTE!" Tere! PoIitsei kuuleb " Tere! Tahaksin teavitada peatselt toimuvast sissemurdmisest Kastani tänava lossis. "

Viie minuti pärast oligi Tim oma kodus. Ta võttis oma autovõtmed ja istus punase Chevrolet Corvette rooli ja kahe minuti pärast oligi Timmy lossi ees . Burthon hakkas kasutama oma efektset sissemurdmiseplaani , kui järsku tundis ta koputust oma seljal.
" Ehk oleks sul parem näidata meile , mis kotis on ja seejärel tulla poIitseijaoskonda?" Tim ehmatas ja jooksma hakates kukkus ta killustikukivide otsa. Järgmisel hetkel võeti Tim kinni.


----Kaheksa AASTAT hiljem----


Tim jalutab tänaval. Ta ostab punaseid ja valgeid lilli. Ema ja tütre rõõmuks. Ta pöörab paremale ja astub väravast sisse. Sees paneb ta lilled vaasi ja põlvitab , et siduda kingapaelu. Siis võtab ta taskust kommi ja asteb selle lilledest paremale. Foto jääb lebama lilledest vasakul. Tim lahkus ning väravalt oli lugeda: " Raadi surnuaed" . Järsku helistab keegi Timmyle. See on ta parim sõber Ewald Knita. " Hei ! Kuule ma leidsin meile tööotsa. Tule ruttu Karvapalli 15 . " Timmy teeb vähekese sörkjooksu ja viieteistkümne minuti pärast on Tim "Timmy" Burthton Karvapalli viieteistkümne ees. See on üks katkine kodutute kandis olev kahekorruseline keldri ja pööninguga maja. Sinna sisse ei julge Tim algul minna , aga kui ta mõtleb oma naise ja tütre peale , tõuseb ta julgus ja usinus uuesti esiplaanile ning taha jääb arg ja vastik , vanaaegne Timotherius. Nüüd tunneb Tim endale tulemast veel suuremat inspiratsiooni mis võib tulla ka tööl olles. Aga Timotherius jõuab ette viimasest astmest ja Tim taganeb uuesti. Kui kaua see kestab? Äkki on tahetud minuga lihtsalt... NALJA TEHA?? Ta ei jaksa põnevust tagasi hoida ja astub majja sisse. Maja on väga ilusasti kaunistatud ning keskel on loosung: " Timotherius Jimmy Alexander Burthton! Mine paremale ja sealt teine uks vasakut kätt.!" Tim punastab ja lähen nii nagu loosungil palutud. Järsku on seal poIitseidetektiivid ja arvatakse , et Timotherius Jimmy Alexander Burthton on tapnud Donald Reyoni. Seejärel toimetatakse ta juba teist korda vanglasse. Kuna pääsen siit vabaks?

----Seitsme aasta pärast---

Enam ei saa ma elada! Pigem põgeneda! Põgeneda - Ainus võimalus on PÕGENEDA!Järgmise nädala lehes: Eile hilisõhtul leiti Emajõest uppunud mees. Mehel oli kaasas pass mille järgi saadi teada , et tegemist on Timotherius Jimmy Alexander Burthoniga.

Autori kommentaar »

Kritseldasin midagi XD...

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


CissCandy

Kinkimine

 X 0
 X 1

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

tiktak5


lahe jutt
 

CissCandy

tore kui meeldis.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima