Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Siin on kolm kaarti - TULEMUSED!!

Kolm Kaarti (2)

09.05.2010 11:26, x235 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Täiesti võimatu,"ütles närviline uurija taas, "Me ei leia teda ju kuidagi enam üles. Me ei näinud isegi tema nägu."
"Mitte meie ei näinud, vaid sina ei näinud, va algaja!" nähvab ülem.
"Palun, mitte mingit kaklust," ütleb keegi uurijatest, "Parem tegeleme selle mehe tuvastamise ja otsimisega, kui omavahel kraaklemisega. Eks ole?"
Kuid sõna võtab ka kolmas uurija ehk ühtlasi ainuke uurija, kes veel rääkinud pole: "Ajal kui ta mööda tänavat jooksis nägin ma väikest osa tema näost. Kui ta on meie andmebaasis, siis peaksime me ta kiirelt tuvastama, aga kuna momendil on õhtu siis äkki läheme nüüd kõik koju, puhkame ennast välja ning homme alustame selle loo uurimisega. Teeme nii?"
"Läheks jah hea meelega puhkama." vastasid kõik.
Mõte tehtigi teoks ning nad läksid koju puhkama. Ainuke, kes veel ka kodus selle loo uurimisega tegeles oli uurija nr.3. Ta leidis andmebaasist ka selle salapärase mehe nime ning läks magama rahuliku südamega, sest ta teadis kes see mees on ning sellega oli üks küsimustest lahendatud.
Hommik. Kolm meest koputavad kolmanda uurija uksele, mis ehmatab uurija üles. Uurija avab ukse ning tema ees seisavad ülejäänud kolm uurijat.
Peauurija küsib: "Kas sa oled tegelenud ka selle mehe uurimisega. Mulle jäi su häälest täpselt selline mulje nagu sa saadaksid kõik teised koju ja tahaksid ainuisikuliselt selle uurimisega tegeleda."
"Jah, ma tegelesingi selle asjaga eile õhtul. See mees oli tõepoolest meie andmebaasis,"ütles uurija nr.3, "Tema nimi on Timo Kast ning ta on varem istunud 10 aastat narkoäri tegemise eest. Ta elab aadressil Koidula 12, korteris 6. Võib-olla on isegi parem, et me teda seal koha peal kätte ei saanud, sest siis oli ta ilmselt relvastatud, aga praegult lähme me tema ukse taha ning see tuleb talle suure üllatusena ning ilmselt ei ole tal kogu aeg relv kaasas. Ma usun, et ta relv seisab sellel hetkel kapis luku taga."
"Ma ei tea kas ilma relvastamata on tema juurde siiski mõtet minna, sest kui ta peaks relva välja võtma oleme me siiski hädas. Võtame relvad igaljuhul kaasa." Arutles peauurija
Järgmisel silmapilgul tormasid kõik uurijad peauurija po#!?!#eiautosse ning sõitsid imekähku aadressile Koidula 12. Kohale jõudes läksid nad muidugi korteri nr.6 ukse taha ning hüüdisd: "Po#!?!#ei on siin! Avage uks!"
hr.Kast avas po#!?!#einike suureks üllatuseks ukse ilma üldse vastu vaidlemata ning laskis po#!?!#ei#!?!#d sisse. Nad istusid laua taha ning Timo Kast alustas vestlust: "Ma tean mispärast te minu juurde tulite. See on nende kaartide pärast, eks ole? Ma jooksin nende kaartidega minema, sest need on minu jaoks väga tähtsad kaardid - need on võlukaardid. Üks kaart aitab mind po#!?!#ei eest põgenemisel, teine muutub vajadusel püstoliks ning kolmas kaart täidab kõik minu soovid. Ma annan ennast vabatahtlikult teile kätte ning te võite mind vangi panna. Kuid mul on üks palve: Palun hoidke neid kaarte enda käes ning kui teil on neid vaja siis kasutage neid. Kuid miks mind vangi viia? Sest ma tapsin inimese. See salapärane hääl pimedusest - ta on surnud."
Peale seda viidi hr.Kast vangi ning kaardid jäid uurijaid aitama igaveseks.


Lõpp

Autori kommentaar »

Loodan, et kõlbab:)

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Sveb

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

salmeke

Osa justust on olevikus, osa minevikus.
 

Sveb

Ongi nii mõeldud
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima