Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Siin on kolm kaarti - TULEMUSED!!

Kaardimõrvar (3)

08.05.2010 22:38, x319 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Pimedusest astus välja üks mees . Ta äratas mehe üles ja ütles:"Vali kolmest kaardist üks!" mees oli šokis ja vastas,"Kolmas!" Esimene mees pööras kaardi ümber seal seisis "Surm " Järsku hakkasid aknad helkima,sireenid ulgusid.Pimeduses mees tegi rippuvale mehele otsa peale ja hakkas jooksma.
Kui poIitsei sisse astus, lausus komandör:" pole mingit kahtlust.See on kaardimõrvar." Keset tuba rippus mees.Tal oli kõht lahti lõigatud ja juba olid mõned rotid nosima hakanud.Järsku kostus appihüüd kõrvaltoast .
Uks oli lukus. PoIitsei lõhkus ukse eest . Seal lebas üks poIitsei . Tal olid silmad kinni õmmeldud ja jalad murtud.Ta toimetati koheselt haiglasse. "Kus muidu Kirss on?" küsis üks poIitsei."tal tuli ema linna üle pika aja," vastas üks.
Järgmisel päeval oli suur koosolek jaoskonnas. Seersant hakkas rääkima:" Pole mingit kahtlust ,et see eilne kuritegu oli Kaardimõrvari tehtud.Õnneks oli uurija Pihlakas teadvusel ja talt ei oldud ära võetud telefoni.Nagu me teame on Kaardimõrvaril kolm kaarti "elu","surm" ja kolmandat me ei tea .See võib olla nii "piinamine" või mine tea mis." Koosolek kestis hommikul kella kaheteistkümnest kella kaheksani õhtul.
Järgmise päeva õhtul helistati uuesti poIitseisse ja öeldi ,et kümme uurijat on tema käes.
Samal ajal aga oli uurija Tigu toolil ja magas.Kui ta üles ärkas, ootas teda ees laud kus oli kolm kaarti ja mees kes hoidis nuga."Härra Andja soovib ,et sa oleks valmis .Sa istud praegu suurel süttimis ohtlikul tünnil mis plahvatuse korral hävitaks terve maja , nii et mängi kaasa ja vali kaart!" "olgu , ma valin kolmanda," vastas Tigu .Mees pööras kaardi ümber ja seal seisis "Elu" . Mees tegi kurva näo tiris püssi välja ja lausus:" Ups ,vale kaart ,eks peab su ellu jätma , aga mulle ei meeldi ausalt mängida ," ja käis "Tuhh!" ja uurijal oli rindkeres kuul ,aga ta oli veel elus.Siis ütles mees uurijale:" Muide minu nimi on Bobrinius ,aga sa kutsu mind Bobiks."
Bobi läks ja tiris kõik üheksa uurijat tuppa.Ta äratas nad ülesse ja hakkas rääkima :" Nii, mina segan kõik kolm kaarti ja teie valite igaüks ühe kaardi .Nii sina alusta." Uurija Kits valis kahe .Teda ootas kuul.
Nii läks ka veel kolme uurijaga .Lõpuks selgus kolmanda kaardi tähendus "Piin või uus valik" selle kaardi said kaks uurijat .Esimene valis uue valiku ja suri . Teine ,aga pidi piinlema . Piinaja tuli välja koos haamri ja naeltega ja ta kandis kapuutsi.Ta võttis selle ära ja nüüd selgus kes "Ta" oli ."TA" oli uurija Kirss.
Ma võtsin haamri ja ühe suure naela ja naelutasin ta käsipidi lakke rippuma.Bobi võttis ühe ellujäänutest ja ütles ,et ta peab teda peksma muidu sureb.Ta oli nõus .Ma andsin talle ühe oksa millesse oli naelutatud paar roostes naela.Ta hakkas kohe peksma. Naine laes nuttis ja karjus ja Bobi ronis lauale ja naeris ,siis ta võttis oma noa ja lõikas naisel käed maha mille peale ta prontsatas maha ja suri.
Ma läksin toast välja ja jooksin õue. Ma nägin ,et poIitsei jooksis majja ja kuulsin kuidas Tigu karjus :"See on lõks," ja kui Bobi tõmbas ikku ja süütas maja ."Prauhh!" ja maja oli tükkideks .Bobi tõusis püsti ja tantsis naerdes. Komandör oli veel elus ja lasi Bobit kaks korda .Bobi kukkus maha ja karjus :"Teie "kaardimõrvar" on elus .Ta on elus," ta naeris nii suurelt ,et isegi mina sain nüüd aru ,et mu poolvend on hull.Ta rääkis ikka edasi :" hiljaks jäid ,ilma jäid, minu vend on juba ammu oma nime vahetanud ja teise linna sõitnud." komandöril oli juba kõrini ja ta lasi otsustava kuuli Bobile pähe , aga Bobil oli õigus ma olen teise linna poole teel ja sa ei või iial teada.Ma võin olla kas või praegu sinu seljataga kolme kaardiga.

Autori kommentaar »

OKei 3626 tähte ja need kes siis aru ei saanud siis algne jutustaja ongi mõrvar kes olen mina uurija Kirss (tulenev nimi sarnaneb minu perekonnanimele) ja "bobi" keda mul pole on minu "Retarded" poolvend

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


traveler

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

traveler

VAADAKE AUTORI KOMMI KA, ja jäta hea hinne ja kommentaar
 

Nowc

Jõle lugu küll
 

rahel2002

tõesti jõle
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima