Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Siin on kolm kaarti - TULEMUSED!!

Richard Temuri lugu. (0)

04.05.2010 16:57, x390 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Vali üks kaart," kostis hääl pimedusest, "siin on kolm kaarti."
"See!"

Sireenid kostusid kaugusest, kõrvalmaja akendelt peegeldusid sinised ja punased värvivihud ning hääl pimedusest oli kadunud. Aken purunes ja kogu ruum oli täis relvastatud pol.itsenike.

"Härra, ta on siin," võttis üks närviline uurija sõna.
"Ei, ta oli siin," ütles peauurija tüdinult, "nüüd on juba liiga hilja."
"Härra, vaadake!"

Mööda tänavat jooksis keel ripakil mees, kellel oli käes pisike kotike. Peauurija teadis, mis seal oli ilma koti sisse nägematagi: kolm kaarti.
Peauurija kelle nimi oli Manny Marler karjus poli'tse#!?!#tele, ,, püütke mees kinni ! ''
Sellepeale jooksis kari poli'tseinike mehe järele, ning mõne aja pärast tulid nad tagasi, küll aga tühjade kätega.
,, Kus põgenenu on ?'' küsis Manny meestelt. ,,Ta kadus nagu nõel heinakuhja, ta haitus täielikult, nagu ta oleks mingi vaim '' ütles poli'tsei kapten Christopher Taylor.
Ta oli noor, umbes kakskümmend kaks, ta jäi kohe Mannyle silma.
,, eee.. okei, võtke sündmuskohalt proove, me peame teda saama, kes see mees oli ja sammuti peame teada saama, kuhu ta kadus ning kuhu ta pani need kolm kaarti ? '' ütles Manny siis ja lahkus kontsklõbina saatel. Ta istus enda Hondasse, ning pani süüte sisse. Keeras võtit, ning vajutas gaasi. Mõne aja pärast jõuds ta koju, tal pidi tulema õhtusöök koos oma boyfriendiga kelle nimeks osutus Olli-Jussi Laihia, ta oli soomlane. Ollil oli plaan teha Mannyle abiellu ettepanek.
Manny vahetas riided ära, imeilusa musta kleidi vastu. Telefon helises ,, Jah, Manny Marler kuuleb ?'' küsis ta siis,
,, Tšau Manny, mina Olli siin, kuule mul on probleem, ma ei saa tulla täna kahjuks '' ütles Olli-Jussi. Manny pilt vajus maha, ning kogu tema vaev oli tühi.
,, Okei, Olli, ootame siis mõnda teist päeva, armastan sind, tšau '' ütles Manny kurvalt siis, ning võttis enda kingad jalast kuna tema jalad olid väga valusad.
Manny telefon helises uuesti, seekord oli helistajaks Christopher Taylor ,, Jah, Manny kuuleb ?'' küsis ta nüüd juba tüdinult, ,, Tere Manny, mina Christopher siin, mul on uudiseid. Nimelt leidsime sündmuspaigalt juuksekarvu, ning praegu on see laboris. Tegemist on nähtavasti mingi musta jõuguga, aga kas te saaksite siia tulla, mul oleks vaja teile anda informatsiooni edasi? '' küsis Christopher Mannylt. Manny vastas jaatavalt, ning pani need kingad uuesti jalga, kleidi jättis ta ka selga, ning võttis veel enda koti ja juba keeraski ust lukku. Ta istus autosse, ning sõitis kesklinna poli'tseijaaskonda. Uksest sisse astudes, olid kõigi pilgud temal. Ta püüdis neid vältida, ning kiirustas kapten Taylori kabinetti. Parasjagu oli kapten Taylor paberites tuhnimas. Manny läks tema seljataha ja kummartus tema paberite juurde. ,, Kes see mees on, kelle juuksekarva te leidsite ?'' küsis ta. Christopher vaatas siis Manny poole, ning jälgis teda. Manny oli aga sukeldunud tema sülearvutisse. Christopher pööras ka siis pilgu tagasi arvutiekraani juurde. ,, See juuksekarv on pärit Richard Temurilt. Ta on soomlane, kriminaali Olli-Jussi Laihia vend. '' ütles Christopher siis ning avas akna seoses Olli-Jussi Laihia kriminaaltaustaga.
,, MIDA ? OLLI-JUSSI LAIHIA ON KRIMINAAL ! '' karjus Manny täiesti kõrist. Selle peale kapten Taylor vaatas teda imelikult, ning Manny purskas nutma. Ta pühkis kähku pisarad ära, ning ütles siis ,, okei, ma tean, kus see Olli-Jussi elab, läheme kohe tema juurde, ning vahistame ta '' ütles Manny siis, endal jalad all värisemas. ,, Oota nüüd Manny, tema pole veel milleski süüdi, sest me avastasime, et tema vend on süüdi '' ütles kapten Taylor. Manny vaatas teda natukene, ning siis lahkus kabinetist, kuid pööras ennast tagasi kabinetti ,, Me peame otsima ülesse Richard Temuri, ning ta siia tooma ! '' ütlesin siis kiiresti. Kapten Taylor tõusis toolilt püsti, ning võttis enda mütsi. ,, Läksime ! '' ütles ta mulle veel, ning lahkusime kahekesi kabinetist.

***

Richard Temuri maja ees.

Manny ja kapten Taylor koputavad uksele kõvasti, ning uks avatakse ,, Manny Marler ja tema on Christopher Taylor, poli'tseist, palun tulge meiega kaasa, te olete vahistatud kolme kaardi varguse kaasamises. '' ütles Manny siis, ning pani ta käed raudu. Nad viisid Richardi poli'tsei jaaskonda, ning panid ta istuma ülekuulamis ruumi.
,, Richard Temuri, kas teie aitasite kaasa Kolme kaardi rõõvis ?'' küsis Manny mehelt. Temuri ei ütlenud midagi ,, VASTAKE, KU'RAT KÜLL !'' karjus ta siis talle näkku. Temuri hakkas rääkima ,, jah, aitasin küll ''
Manny tõusis püsti ,, Miks sa ära jooksid ?'' küsis ta siis Richardilt ,, Ma ei saanud sinna jääda, te oleksite mu vahistanud. '' ütles ta kurvalt.
,, Kes on see mees, kellega te rääkisite tol õhtul laos ?'' uuris Manny,
,, ei keegi ! '' vastas ta nipsakalt. Manny sai vihaseks ,, TA ON OLLI-JUSSI LAIHIA EKS ? TEIE VEND ?'' küsis Manny siis temalt. Mees ehmus ja ladus kõik lagedale ,, Jah, ta on minu vend, Olli- Jussi, ta on mind alatihti provotseerinud, ning ta palus mul seda teha, see pidi olema viimane kord, kui ma seda tegema pidin. Tema on kõiges süüdi... minu oma vend '' ütles mees siis vaikides, samas jälle paanikas.
,, VALE, '' ütles Manny, ,, tegelikult on asi hoopis selles, et teie ise tegite seda. Te mängisite kahte inimest, ning tegite, et teie vend süüdi jääks. Te tahtsite tegelikult need kolm kaarti endale jätta, sest te olete mustast jõugust, ning arvate, et teie ,, ku'rat '' soovib seda, sest need kaardid on palju väärt, ning selle raha eest, oleksite saanud osta endale altari, ning vajalikult asjad, et oma ,, isandale '' meele järgi olla. Teie olete varas, ning varastasite kõik kolm kaarti. Teie oletegi see. '' ütles faktide põhjal välja Manny. Sisse astus Christopher, ning lausus ,, Richard Temuri, te olete vahistatud seoses kolme kaardi varguses ja teid ootab pikk-pikk vangla aeg. '' Nende lausetega lahkus Christopher koos Richard Tayloriga ruumist.

***

Peale kohust, sai Manny teada, kus asusid kõik kolm kaarti. Kogu tõde tuli välja kohtus, mil Richardi vend ja nüüdse'ks Manny kihlatu kõik välja rääkis.
Richard sai vangla aastaid eluaegselt.

The end .

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


triibuaua

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima