Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Siin on kolm kaarti - TULEMUSED!!

Kolm kaarti (1)

02.05.2010 22:33, x246 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Stefani läks ühel tavalisel sügispäeval kooli. Maas olid punased, oranžid, pruunid ning üksikud rohelised lehed, oli ju ikkagi sügis. Tuul hakkas vilistades puhuma nind Stefani tõmbas jaki rohkem ülgade ümber. Jõudnud kooli, arvas, et oleks tore kaarte mängida.
"Mängime turakat!" hüüatas üks Stefani klassivend. Stefani jagas kaardid, kõiki mängijaid oli kokku viis. Hakanud mängima, kui järsku, näeb Richard, Stefani poiss-sõber, et tema koolikoti lukk läheb ise lahti. Ranits paistab seest täitsa tühi ja pime olevat. Järsku karjub üks jäme, kuri ning mehelik hääl: "koolis kaarte ei mängita!" Stefani ning ülejäänud mängijad ehmusid. Nad korjasid kaardid kokku ning jooksid klassist välja, kuid tee peal kukkusid kolm kaarti Stefani pakist välja. Nendeks kaartideks olid kolm ässa, poti, ärtu ning ruutu. Stefani ning Richard jooksid väikese trepi juurde, piilusid sealt, ning nägid, kuidas üks musklis ning jõuline mees kaardid üles korjas, need enda suurde seljakotti toppis ning nendega aknast välja hüppas. See oli muidugi imelik, kuna neil oli tund ju kolmandal korrusel. Stefani läks klassi, nägi, et too sama mees istus tema kohal ning ütles: "mina olen seadusesilm ning koolis kaarte ei mängita!"
Stefani läks natuke lähemale, uuris meest siit-sealt ning küsis: "ja milline seadusesilm sina siis oled?"
"Ma ju ütlesin, mina olen seadusesilm ja koolis kaarte ei mängita!"
"Oled sa mingi poli.tseinik või?" küsis Stefani ning muutus juba julgemaks, sest mees ei näinud ohtlik.
"No laps, pole ma mingi po#!?!#einik! Mina olen seadusesilm, lihtsalt seadusesilm! Ja ühte ma sulle ütlen - koolis kaarte ei mängita!"
Nüüd hüppas mees uuesti aknast välja. Stefani vaatas alla - mees oleks justkui haihtunud. Kas ta on hulluks läinud? Ta vaatas klassis ringi. Kõigil oli imestunud ilme, nagu tal endalgi. Järelikult tema kas polnud hull või oli seda terve klass. Igastahes väga imelik lugu oli küll. Stefani kordas enda mõtetes: "koolis kaarte ei mängita, koolis kaarte ei mängita..."
Ja teile teadmiseks - koolis kaarte ei mängita!
Tegelikult, lugu tundub juba lõpu moodi, aga läheb veel edasi. Järgmisel nädalal juhtus koolis iga päev see sama lugu, klassikaaslased mängisid kaarte ning jällegi tuli "seadusesilm" ning keelas selle ära. Ja nad mängisid julgesti kaarte, sest mees ju ei teinud neile midagi, ainult et miks ta just iga korraga 3 kaarti ära korjas? Olgu, esimese korraga kukkusid need Stefanil, kuid iga kord ta kiskus jällegi poti ässa, ruutu ässa ning ärtu ässa kaardiomani.ku käest ära. Miks see nii on? Seda ei tea keegi. Kui lapsed sellest õpetajale rääkisid, läks too kohe teemaga edasi, vahetas seda. Miks küll? No nii palju küsimusi. Nendele vastuse saaks ainult siis, kui "seadusesilma" üles otsiks ning temale need küsimused e#!?!#. Aga kuidas teda leida? Peaaegu, et võimatu, sest et ükski normaalne inimene ei saaks kolmandalt korruselt alla hüpata, siis paari sekundiga juba klassis olla ning uuesti alla hüpata ja lihtsalt kaduda. Segane värk. Aga nii see oli.
Ja nüüd tõesti viimast korda, et koolis kaarte ei mängita!

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Castation

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Hash

Lahendus oli iseeneset huvitav ja see, et sa mängisidki sellele, et lahendust ei tulnud oli kindla peale minek. Muidugi oleks võinud pol.itsei ka asjasse kiskuda, selle et miks neid kaarte taga aeti, kes on hääl pimedusest jms, aga miks ka mitte selline lahendus - tubli!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima