Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Wild Life Vol2. (0)

10.04.2010 17:23, x164 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises Osas :
Ta ronis aeglaselt ja vaikselt puu otsast alla . Vaatas paremale , vasakule , otse ja seljataha.Vaikselt ja aeglaselt läks ta edasi.Kõik oli pime , braktiliselt midagi näha polnud.
Järsku kuulis ta sahistamist seljatagant . ta tegi äkilise liigutuse ja vaatas taha . Põõsa taga oli midagi . ta läks vaikselt vaatama . Ta liikus edasi aeglaselt , pööras ennast ja vaatas, siis liikus edasi.....
.......................
Ta liikus Edasi aeglaselt,pööras ennast ja vaatas , siis liikus edasi.
põõsa tagant tuli välja hirmunud hiir ja jooksis minema.pärdik läks siis süüa otsima , ta jättis väikse poja puu otsa ohutusse kohta . Ta läks puuvilju siis korjama , ta ei teadnud , et ta poeg tuleb uudishimust kaa järgi.väike ahvike ronis puu otsast alla , piiksus ja hüüüdis oma ema , aga ahvikese ema oli nii kaugel et too ei kuulnudki piiksumist.ahvikene liikus edasi , jooksis , kõndis, mängis lehtedega . Siis ta jäi korraks seisma , ta tundis lõhna...Võõra eluka lõhna.Ta tundis et miski on seljataga . Ahvikene oli liikumatult koha peal.Ta nägi peegeldust helesinistest silmadest seljataga , suuri hambaid . Ahvikene pööras ja hunt Nuusiks teda . Metsa kõige hirmuäratavaim loom , tapja , külmavereline mõrtsukas . Ahvikese silmadest oli näha hirmu , kirjeldamatut hirmu . Ta hakkas jooksma , ta jooksis ja jooksis karjudes ema järele . Silmapilk tuli kõrvutappev kisa! seda oli kuulda isegi 2 miili kaugusele ahvikese ema poole , ahvikese ema hakkas jooksma jättes kõik saagi sinna paika . ta jooksis ja jooksis , kuni jõudis kohale . Vererada....Ta nägi vererada ja tundis oma poja lõhna ,ta liikus aeglaselt edasi vererada mööda.Põõsa taga Oli tema poeg...Surnud ... maha murtud...ja ta mõistis , et hunt on kuskil seal...Nagu inimesedki ,Ahvid ja Kõik loomad väljaarvatud mõned üksikud Tunnevad valu kui lähedane elusolend sureb . Peale seda sai ahvikese ema veel väikesed pojad , aga hunt pesitses kuskil seal , kus teda näha ei olnud.

Lõpp : P

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


delispa

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima