Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Wild Life (0)

08.04.2010 16:06, x150 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Ühes Kauges metsas nimega Darkside , elasid loomad.Suured, Väikesed,paksud ja kõhnad.Kõik oli seal ilus , kuni looduskaitse alal töötavad inimesed sinna ühe suure hundi tõid.Nad ei teadnud , et see suur ja välimuselt süütu elukas suudaks nii palju halba teha.See Hunt Oli nagu põrguelukas,kõik loomad ,süütud,pisikesed pidid ennast peitma , nad olid koguaeg hirmul , et see hunt võib neid tappa . Hunt oli tapnud väga palju elukaid oma saabumisest peale.Nii palju süütuid loomi kaotasid oma elu , nii palju kutsikaid ja poegi kaotasid oma nooruspõlve , nii palju hirmu oli õhus tunda , nii palju draamat , nii palju vaidlusi , kartust ja elukaotusi.Iga Päev tappis See hunt Mitmeid Loomi , aga ühte kohta ta ei osanud ikka minna.Mitmeid kilomeetreid eemal oli tihe puude-mets,seal elasid ahvid.Väikesed pärdikud oma peredega,nad olid kõigest teadlikud mis toimub ja mis teistest loomadest saanud on .
Ühe puu Otsas Elas üks pisike perekond . Ema ja laps . Nad olid Ahvid.Väikese pärdiku isa söödi Lõvi poolt ära , kui too veel sündimata oli , see eest tal oli vahva ja hoo#!?!#ev ema ,nagu ahvid ikka oma laste eest hoo#!?!#evad.
Vihma Polnud Mitu päeva näha olnud.Kõik oli kuiv ja viljad hakkasid ära kuivama.Puu otsades polnud braktiliselt midagi süüa , pidi maa peale minema.Hunt varitses igal pool , kui õnneks läks , siis hhunt sind kätte ei saanud.
Ahvikese ema läks maa peale süüa otsima , ikka kartes ,et hunt võib ta ära süüa , aga omal endal ja väikesel lapsukesel oli kaa ju süüa vaja . Ta pidi Seda tegema.Ta ronis aeglaselt ja vaikselt puu otsast alla . Vaatas paremale , vasakule , otse ja seljataha.Vaikselt ja aeglaselt läks ta edasi.Kõik oli pime , braktiliselt midagi näha polnud.
Järsku kuulis ta sahistamist seljatagant . ta tegi äkilise liigutuse ja vaatas taha . Põõsa taga oli midagi . ta läks vaikselt vaatama . Ta liikus edasi aeglaselt , pööras ennast ja vaatas, siis liikus edasi.....

Jätkub

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


delispa

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima