Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Elu pole alati õiglane (1)

03.04.2010 23:25, x121 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Nelli on blond, pikemat kasvu ning neljateist aastane . Tal läheb koolis ülihästi. Tal on kõik hinded viied ja ta käitumine ja hoolsus on ka korras. Ta mängib klaverit ja käib tantsutrennis. Tunnis saab ta kõigest hästi aru ja kontrolltöödeks ta eriti õppima ei pea. Ühesõnaga ta on tüdruk kelle pea jagab peaaegu kõike. Ka tema välimust ei saa laita. Vanematega on tal hea läbisaamine ning poiste seas on ta päris populaarne. Tõenäoliselt arvad et tal pole mingeid muresid ei koolis ega kodus. Ka tal on kohustusi. Ta peab oma väikese õe eest hoolt kandma ja maja korras hoidma kui vanemaid kodus pole.Muidugi saab ta oma sõbrannadega hästi läbi. Ta pere on üsna rikas sest Nelli isa on suure panga direktor ja tal on suur palk.
Nelli unistuseks on sõita Hispaaniasse, sest seal on soe ja see on üks vähestest kohtadest, kus ta käinud pole. Ta pere reisib palju.
Kord aga juhtus Nelliga nii. Ühel pärastlõunal, kui ta koolist koju jalutas, olid ta mõtted täiega mujal. Ta oli kohanud koolis ühte lahedat kutti, kes alles kolis linna. Nellile meeldis too poiss. Ta nimi oli Andre. Nad olid kohe tuttavaks saanud ja nüüd ei saanud Nelli mõtteid temalt mujale, kui ta järsku kuulis auto pidurdamist ja siis läks kõik pimedaks. Nelli tuli teadvusele ümbes nädal aega hiljem. Ta avastas end haiglapalatist. Mingid masinad undasid ja keegi rääkis ukse taga. Ta tundis rääkijas ära oma ema hääle. Nelli proovis tõusta, kuid järsku lõi terav valu ta kõhtu, kätte ja pähe, ta minestas uuesti.


jätkub...

Autori kommentaar »

Mu esimene järjejutt, vaatame kuidas välja kukkus. plz kommige!
Kas ma jätkan või jätan pooleli?


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Ketykas3

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

masikaz

lahe!!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima