Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Põrgueas Teismelised >5< (18)

23.02.2010 19:30, x357 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

5. Osa.

"Kell on 18.50! Lähme!" Kiirustas Katy, mina pool tukkusin voodis juba, sest ma polnud siinse ajaga harjunud, "Kuhu?" küsisin ma.

"Söööma Kätu, Ega siin meid ei näljutata, siin koolis saab süüa, õhtuti ja hommikuti, on 2 söögikorda, ülejäänud aja teed endale ise süüa, nagu näed meil siin toas köök ka!"
Ma tõusin voodist püsti ja sammusin nagi poole et haarata jope, kui siis Katy hakkas naerma.. "Ee.. kuhu sa oma jopega lähed?" küsis ta naeru tagasi hoides, "Sööma!" vastasin ma vaikselt. "Siin koolis on söökla sees mitte välissöökla, tean jah mõnedel koolidel on söökla ja koolimaja eraldi!" Ma siis püüdsin oma piinlikust tagasi hoida, panime jalanõud jalga ja astusime koridori, kus vuhas rahvamass kõik olid arvatatavasti teel sööma "Pärast sööki ma võin sulle veel koolimaja tutvustada kui soovid?" Ütles Katy, "Jahh muidugi!" vastasin ma ruttu.
Katy kõndis ees, ja mina üritasin temaga selles rahvasuminas sammu pidada, et mitte ära eksida siin võõras kohas ka veel pealegi!
Me liikusime tasapisi suurte usteni.. ma tundsin söögilõhna, lõhnas suht meeldivalt. Me läksime ustest sisse, ja ma nägin kuidas seal oli palju kaheksakohalisi laudu, kus kõik istusid enamvähem, ja rääkisid omaette, kõik tundsid üksteist, aga mina.. mina teadsin siit vaid Katyt, aga küll ma lähiajal veel kellegiga tutvun..
Me võtsime ennast söögijärjekorda, siin koolis oli nii, et võtad taldriku noad/kahvlid jnee mis sul vaja läheb ja vaatad ise toidu ära, ning valid ka puuvilja ja magustoidu ja joogi. Eesti koolides sellist värki küll ei ole.. harjumatu tõeliselt.
Ja ka lettide taga olid kokad, kes muudkui tõstsid asju juurde.
Ma võtsin taldriku, jõudsime eespoole järjekorraga, Katy võttis noa ja kahvli, seega võtsin ka mina, söögiks oli valida kas kartulipuder, lihtsalt keedukartulid, pihvid, kalapulgad ja erinevaid sorte salateid, ja valikus oli ka hakklihakaste, mina võtsin ainult ühe kulbitäie kartuliputru, ühe kotleti ja salatit ei võtnud. Jõudsime puuviljadeni, haarasin sealt oma kandikule kõigest ühe mandariini, kuigi seal oli veel palju asju valida, Katy ainult krahmas ees kõiki asju, ei tahaks teada mis ta kandiku peal juba on..
Olime oma järjega juba magustoitudes, kus oli 2-hte sorti valida, kas keeks või piimatarretis, ma võtsin taldriku ja haarasin kõige väiksema keeksitükikese.
Siis liikus Katy laudade poole, mina tema järel, teadmatta kuhu ma istungi, jäin keset sööklat seisma, kui Katy peatus ja hüüdis mind selles lärmis "Kätu tule siia!" Sain temast vaevu aru, aga liikusin jälle tema juurde, me istusime mingi laua taha kus olid kõik kohad kinni kaheksast kohast va 2 kohta, vaatasin Katy toiduportsjonit, ta oli endale võtnud ikka sadakorda rohkem asju kui mina, tal olid taldrikus keedukartulid, hakklihakastmehunnik, 4 kotletti, salatit ja magustoiduks samuti 1 keeks, ning 2 banaani ja 1 viinamarjakimp.
Ma vaatasin ka teiste portsjone, neid oli enamvähem samapalju nagu Katyl, ma olingi ainukene imelik kellel hullult vähe võetud..
Siis hakkas Katy lauas rääkima mingi poisiga kes istus tema vastas öeldes talle "Mul uus toanaaber!" Poiss oli pruuni peaga tukk püsti, kandis sinist tsärki kirjaga "Check my ass" nojaa.. juhtub..
Poiss silmas mind sõbralikult ja lausus "tereee, mis sul siis nimeks kah? Mina olen Richard!" Katy vaatas meid ja naeratas, poiss naeratas ka armsalt põselohud olid ka näha, "Hehh minu nimi on Kätu!"
Ja nii see söömine mul läkski ma sõbrunesin veel teiste Katy sõbradega lisaks Richardile, Alaniga, Elynaga, Liisaga ja Margega kõikidel oli midagi huvitavat öelda ja kõik olid omamoodi ka toredad.
Peale söömist viisime nõud ära kuskile tagaruumi kus suhteliselt tüse nõudepesija need oma kätte võttis ja nõudepesumasinasse viskas.
Liikusime sööklaustest välja siis küsis Katy minu käest "´Tahad koolimaja vaatama minna siis ?" "Jahh!" "Oled nõus kui Elyna kaasa tuleb?" küsis ta naeratades, "Jep, ei tea küll miks ei oleks ?" vastasin samaga naeratus näol.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jericho

Kinkimine

 X 2
 X 1

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

BlackGirl5599

Väga hea jutt, sa oled nagu kirjanik
 

Cepheus

Edasi
 

kisscatu

Tegemist on inglisekeelse kooliga?
Jätka
 

emmutska210

ruuutuuu edasi!!!

 

pokku

edasiiiiii!
 

WinterSun


Tõesti hhea ;3
*fänn olään*

UUT !!

 

-Zorry-

Whah, ma lugesin kõik 5 järjejuttu 15 mindiga läbi. Väga hästi teostatud. Küll sul ikka ideid jätkub.
 

EmoKiss

Väga häää ;3
* olen kaa fäännn *
Edasii !!! Tagasii !!!
 

--Rihanna--

pliis teata!lihtsalt super jutt!!!!!üks lemmikutest,sest ma järjekate fänn!!!
 

-Zorry-

uut võiks
 

riisirakett

Teata kui jätkad
 

emmutska210

ma sunnin sind edasi kirjutama!!!!!!!!!!
 

avril-lemmik-

rutttu edasi
Fänn sõukje

Teata
 

lissabon20

Teed edasi ka??
 

kaisukaru-

Jätka palun!
 

kaisukaru-


Ruttu uut! )
Fännan täiega su töid! )

 

Wolfye

EDasi!
 

Defencable

Lollakas kirjuta edasi
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima