Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Põrgueas Teismelised >4< (5)

23.02.2010 16:33, x262 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kohe pea.ks ka saabuma minu toanaaber, ei tea küll kes see olla võiks..
Siis, aga vajutati ukselink alla, ja sisse astus..

Siniste pükstega ja rohelise pusaga ning heleda poisipeaga tüdruk. Seega tema ongi selle seapesa oman.ik.
Ma ikka istusin vaikselt oma öökapi peal ja jälgisin kuidas ta ukse peal oma sõpradega nö hüvasti jättis, mitte keegi neist ei näinud mind.. olin ma tõesti nii väike?
Too poisisoenguga tüdruk pani ukse kinni, pani oma käesoleva roosa lillemustriga jope nagisse, kus oli ka minu jope ja tampis voodi poole, ta oli minust kõigest 2,5m eemal ja ta ei olnud mind ikka tähele pannud.. Ma olen ikka tõesti väike.
Tüdruk hakkas oma korralagedust koristama, ja siis juhuslikult öökapilt krõpsupaberit maha visates minu jalge poole, tõstis ta pead ja silmitses mind suu vahelt pudistades "Ee.. tere?" Mina muidugi tõin suule kerge naeratuse ja laususin "Tere..!" Me silmitsesime teineteist mingi 1 minut, tema vaatas mind mina vaatasin teda, ma olin vist tõesti väga imelik, et ta mind ainult vaatas, mul olid parasjagu peas punupatsid, seljas kollane pusa ja jalas roosad püksid..
Siis tüdruk lausus "Oihh vabandust!" ja naeratades korjas oma krõpsupaki minu jalge juurest ära, küsides "Kus sa siis tuled kah?" Mina siis vastasin: "Eest.ist Tallinnast!" Siis esitas too tüdruk uue küsimuse, ise sahmeldas samal ajal koristades, "Mis su nimi ka siis on?" Mina laususin vaikselt "Kätriin, lühidalt Kätu!" Tüdruk noogutas seepeale ja tõmbas voodilina sirgu, siis mina küsisin temalt "Mis sinu nimi on, ja mis vanus kah?" ise naeratasin ka.
"Olen Katy, ja 16 aastane, kohe mm 1 kuu pärast saan 17 täis!" Vastas Katy tujukalt. "Mina ka 16 ja just sain selle vanuse täis kh, kuu aega tagasi!" Ma võtsin oma öökapi sahtlist kreemipiruka ja pakkusin seda ka Katyle küsides "Tahad?" "Hehh, eks ikka võib!" Ütles ta naeratades ja võttis minu antud kreemipirukat kotist, siis me istusime mõlemad voodisse, Katy samuti kui ta oli oma seapesa korda teinud, "Mis siis sind siia kooli toob Kätriin?" "Ahh, ma olen vahetusõpilaseks kuu aega, ja kutsu mind Kätuks!" Vastasin mina. "A okei, sa oled juba kooliga ka tutvunud?" "Eiii.. ainult niipaljui kui ma Madisonilt kuulsin ja kui tulime siia!" "Mm.. sa tulid ka Madisoniga? Igavesti lahe ja tore tüüp on, naeratab liiga palju !" Ütles Katy ja naeris seejärel, "On jah tore, ja rõõmsameelne!" laususin mina.
Siis me veel vatrasime Katyga tund aega, tuli välja, et mu toanaaber polegi nii siga kui näib, ta olevat hommikul järjekordselt sisse maganud, et asjad ja kõik jäid koristamatta, ning ta harrastab tippujumist, ja suvel rulluisutab ja veel särki värki!
Siis ma küsisin temalt naeratades, püüdes märku anda, et ma ei nähva "Miks sul poisipea on?" "Aah, ma ei viitsi oma juustega jännata pidevalt, noh teadd.. kammi neid koguaeg, hoolda jne!" ning naeratas samuti, tundus et ta sai aru minust, et ma nüüd ei mõnitanud teda poisipeaga.
"Kell on 18.50! Lähme!" Kiirustas Katy, mina pool tukkusin voodis juba, sest ma polnud siinse ajaga harjunud, "Kuhu?" küsisin ma.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jericho

Kinkimine

 X 1
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

WinterSun


Jätka ;3
 

niksuke

lahe
 

Cepheus

Jätka
 

EmoKiss

Edasi !! Tagasi !!
Hea jutt
 

emmutska210

äääääägeeeee!!!!!!!!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima