Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Põrgueas Teismelised >3< (9)

20.02.2010 19:33, x332 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

3. Osa.

Kui Madison oli lifti läinud ja uksed sulgunud, vaatasin ma enda toa võtit, seistes ikka ukse taga pikas koridoris.. ma panin võtme oma toa lukuauku ja keerasin.. ning vajutasin linki, minu ees seisis ühikatuba kus ma elama asun..

Tuba oli kollase rohelisekirju, mõnusa suurusega, hubane kui uksest sisse tulla kohe näed ka otse aknast välja.. suurt New Yorki..
Märkasin, et vasakul pool toanurka oli üks voodi millel oli kõik voodipesu sassis, tekk voodi kõrval pooleldi maas.. kellegil on vist väga kiire olnud.. ja mul on ka toanaaber, voodi kõrval oli öökapp millel kõik asjad peal ja üleni sassis.. ühesõnaga terve nurk oli sassis, nagu oleks siga sealt üle käinud.
Vaatasin oma ühikatoa paremat nurka see oli korras ja puhas, seal oli samamoodi voodi ja öökapp kõrval.
Ma võtsin oma pagasi ükshaaval näppu ja lohistasin tuppa, sellesama voodi juurde paremasse nurka.
Toas oli veel 2 suurt kummutit, tegin ühe neist lahti mis asus vasaku toa nurgas, seal olid riided sees, ja vähemalt näis see sahtel korras..
Sain siis aru, et teine kummut on minu riiete jaoks, ma tõstsin riidepagasi sinna. Toas oli veel WC kus oli väike dushiruum ja vetsupott, üleüldse kogu see koht oli nii uus.
Ma panin WC, ukse kinni ja läksin oma kotte lahti pakkima, tuba oli uudistatud, oli ka aeg oma asjadega tegeleda, kell oli alles 12.30.
Kummutil oli 5 suurt sahtlit, panin altpoolt kolmandasse sahtlisse kõik oma aluspesu ja sokid.. altpoolt altpoolt neljandasse ehk ülaltpoolt teise sahtlisse ma panin oma dressipluusid ja T-särgid, altpoolt teise sahtlisse ma pistsin oma püksid, mütsid, kindad sallid jnee ja ka ülejäänud präni.
Avastasin, et mul oli oma lilla jope alles seljas, võtsin selle seljast ja viskasin voodisse.
Mul oli pakitud üleni lahti 2 riidekotti, tühjad kotid ma panin voori kõrvale.
Jäi veel 1 kott mis koosnes, käevõrudest, mp3-est, ühest läpakast, muusika CD plaatidest, lõnnaõlidest, deodorantidest, 2-hest saunalinast, 1-hest paarist bikiinidest ja ühest paarist trikoost, hambaharjast hambapastast , kammidest, kotipõhjas olid ka patsikummid, 2-hest Tuc-I paki peekoniküpsistest, kummikommipakkidest jnee neid võikski siia jääda ette lugema, panin ujukad ja saunalinad kummuti esimesesse sahtlisse ja samuti ka ajakirjad ja muu präni.
Öökapil oli üks väike sahtel ja üks suur sahtel millel oli sees 2 riiulit, väikesesse sahtlisse toppisin ma oma hambapasta ja hambaharja, rahakoti, ning panin ka oma kommid sinna mis ma Eestist ostsin ja mis ema kaasa pani, neid oli ilmatult palju, et ma pidin manema ka mõned esimesse kummutisahtlisse.
Mul olid kõik asjad lahti pakitud ja ära pandud väljaarvatud tühjad kotid.. need ma toppisin oma viimasesse kummutisahtlisse mis oli jäänud tühjaks.
Pärast pikaajalist askeldamist, ma sõin võileibu, mille ema tegi mulle, juhul kui kõht tühjaks läheb, aga mul ei läinud kordagi kõht tühjaks selle 30 tunni jooksul, jõin ainult vett..
Kui sai söödud vaatasin ma kella, see oli 15.00.
Sain aru, et varsti pea.ks koolipäev lõppema ja õpilased saabuvad ühikatubadesse, sealhulgas ka minu räpane toanaaber.
Ma võtsin kammi kätte ja punusin oma tumepruunid punupatsid lahti ning sasisin pead ja panin taha patsi. Vahetasin ka oma pikad roosad teksapüksid oma tubaste mustade retuuside vastu, ma läksin akna äärde, istusin oma öökapi peale ja jäin mõtlema, vaadates seda suurt linna Kellyst, ilma temata saab mul siin olema tõeliselt igav!
Ma unistasin veidi, kui kuulsin kuidas õpilased suure lärmiga koridoris kõnnivad ja röögivad, teadsin, et kohe pea.ks ka saabuma minu toanaaber, ei tea küll kes see olla võiks..
Siis, aga vajutati ukselink alla, ja sisse astus..

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jericho

Kinkimine

 X 1
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

kisscatu

Jätka Kiiresti
 

emmutska210

kiiresti nii laheda koa pealt jäi pooleli!!
 

emmutska210

kiiresti kiiresti kiiresti kiiresti kiiresti kiiresti
 

EmoKiss

Ma arvan , et toanaaber on poiss xdd
Vb
Agano , räägime ikka jutust .
Väga hästi kirjutad , mõned kirjavead aga nohh , saame üle
Mõnes kohas ma siiski eriti ei saa aru , et kus on punkt jne kuna sa ei pane punkte sinna kus seda reeglikohaselt vaja läheks .
Väga tore jutt muidu
 

Jericho

Võtan kindlasti neid vigu arvesse mis ütlesid
 

kisscatu

Toanaaber ei saa poiss olla Nii võib ju kohtusse minna.. see pole lubatud
 

Jericho

Jah, seda võin öelda, et toanaaber pole poiss
 

Cepheus

Kahjuu. Jätka.
 

WinterSun


Gaad, kuihea jutt ;3
Jätka kiiresti x3
Veelparem, hakka kohe kui seda näed kirjutama xd

 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima