Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Põrgueas Teismelised >1< (7)

20.02.2010 13:22, x326 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

1. Osa.

"Kas sa võtsid kõik asjad ikka kaasa?" küsis ema poolnutuselt..
"..jahh.." vastasin ma pikalt mõeldes, ja panin viimase asja reisikohvrisse, oma saunalinad ja hügeenitarbed. Tõusin oma voodi pealt üles, võtsin oma suure spordikoti kätte, ema seisis minu toa ukse vahel, ma liikusin ukse poole.. ja keerasin selja et näha oma tuba mis jääb nüüd pikaks ajaks tühjaks..
Pöörasin selja ja tatsasin tasaselt trepist alla kott käes, ega see ei olnud minu ainuke kott ülejäänud kakskotti oli isa juba autosse viinud. All ootas mind mu sõbranna Kelly ta vaatas mind, kurb nägu ees ja pisarad silmis.. mul tikkus endalegi nutt peale.
Kelly lausus vaikselt "Pead sa ikka minema Kätu?" ma jõudsin trepist alla, panin koti maha ja jooksin ta poole võtsin tugevalt oma embusesse sosistades: "Ma ei unusta sind, ma olen ära kõigest 1 kuu ja tulen tagasi!" Kelly aga vastas: "Jahh, pead sa ikka minema, nüüd ma pean hull üksi koolis käima hakkama.. ja mul pole kellegiga vahetunnis naerda mõtetuste üle..!"
Ma lasin Kelly oma embusest lahti ja vaatasin talle silma "Hehh oled Annaga!" ütlesin ma poolnaerdes ja pühkisin pisarad silmist, "Anna naerab iga jumala kord ja ta pole pooltki nii hea sõber kui sina!" vuristas Kelly..
Ma vahetasin temaga veel mõned sõnad, kuniks tuli isa hüüdes "Tüdrukud tulge, Kätu su lennuk väljub tunni aja pärast!" Ma noogutasin isale.
Ma läksin kööki ema juurde, et teda kallistada ta oli juhuslikult seljaga minu poole.. "Ema..!" laususin ma. Ema pööras ennast minu poole ja kallistas mind kõvasti, "Ole ikka tubli tüdruk ja õpi hästi, vaata, et sul pahandusi ei tule!" ütles ema püüdes pisaraid tagasi hoida.
"Hehh, olen olen!" vastasin ma, ema saatis mind koridori, kus ootas Kelly, ma panin tossud jalga, jope selga, mütsi pähe, salli kaela ja kindad võtsin käevahele, kallistasin veelkord ema ja ütlesin talle : "Tsau! Kallis oled!" "Sina mulle ka kullake!"
Me olime juba õues, isa ootas auto ees kui nägi, et me tulime jalutas ta meie poole ja võttis minu koti pannes ta pagasni.kusse ülejäänud 2-he koti kõrvale..
Ma siis vaatasin veel Kellyle otsa, tegime uuesti kalli ja mina laususin "Peame siis ikka ühendust!"
Ma istusin autosse, kinnitasin turvavöö, auto polnud veel liikuma hakanud, ma nägin autoaknast kuidas Kelly mulle veel lehvitas.. auto hakkas liikuma ma lehvitasin vastu.. ja mulle tulid pisarad silma.
Me olime teel Tallinna lennujaama, isa küsis minu käest : "Oled sa ikka kindel, et sa tahad minna vahetusõpilaseks.. ja peagi veel nii kaugele!" "Jahh isa, ja ma olen ka ühe kuu pärast tagasi!" Isa ikka tungis peale " Aga sa lähed siiski USA-sse suurriiki!!" ma laususin vastu " Jah ma tean.. küll ma endale ka sõpru leian seal, ja mulle tullakse ka vastu Winstoni koolist!"
Isa tegi nägusi..
Me jõudsime lõpuks lennujaama, isa tassis mul kahte kõige raskemat kotti, ise ma võtsin ühe kõige kergema koti näppu, me jõudsime lennuterminali, läksime järjekorda.
Isa : "Ole siis tubli tüdruk!" "Muidugi!" vastasin ma ja kallistasin isa.
Jõudis kätte minu järg, teenindaja küsis "Palun esitage pass" ma andsin talle oma passi, too kontrollis kõik üle küsides ka minu sünni.kuupäeva "Ma olen 16!" vastasin ma. Siis veel küsis kuhu ma reisida soovin jne, ja et kas saatja on kaasas, siis rääkis mu isa, et tema saadab mind lennukile..
Ma sain kätte lennupileti USA-sse.. panin oma kotid kuskile käru peale, mis viiti minema, ma nägin veel oma isa, meil oli kõigest rahvamass vahel, ma lehvitasin talle ja saatsin õhumusisid, isa vastas samaga, siis kostus valjuhääldist "Lend USA-sse väljub 2 minuti pärast!" ma liikusin uste poole andsin oma pileti, sealt rebiti mingi paberitükk ära ja öeldi naeratades "Meeldivat lendu!" Ma tänasin ja liikusin lennukisse, ma otsisin seal taga oma kohta, mul vedas, olin saanud akna kõrvale koha, nagu ma lootsin.. minu vastas oli mingine vanamees, kes parasjagu norskas.. Ma istusin oma kohale, panin kõrvaklapid pähe ja kuulasin muusikat, ning algas minu pikk reis uude vahetuskooli, kuhu ma lähen 8-klassi vahetusõpilaseks USA-sse Winstoni kooli..

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Jericho

Kinkimine

 X 1
 X 0

» Fännid ( 2 )

 

Kommentaarid

kisscatu

Jätka
hästi kirjutatud!
 

pixi

Tuttav teema.. : D
 

Jericho

Jah, sama pm mis ma sinuga kirjutasin
 

WinterSun


hheaa, jätka samas vaimus
 

Cepheus

Hea jutt, kuid ta peaks minema kas 9. või 10. klassi, kuna seal minnakse 6. aastaselt kooli. Kuid ikkagi veits imelik, et läheb vanemasse klassi, kus ei oska midagi. Aga ta peab siis olema 13-14 aastastega;p
 

Jericho

Mm.. eestis minnakse ka
Aga jutus pole veel klassi mainitud, on teada, et ta on 16 aastane
 

KAROLIINA12

mmm..ülihea
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima