Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Ulme / Õudus

Out in Space (0)

28.01.2010 13:10, x204 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Tere! Minu nimi on Keiko ja ma soovin teile enda kodusest päikesesüsteemist rääkida. Kuid kõigepealt tutvustan ma teile ennast.
Nagu ma ennen ütlesin, on mu nimi Keiko. Pärit olen ma Marsilt ning nahavärvuselt punanae. Nagu inimestel on kõrvarõngad, on minul tundlarõngad ja vasakul õlal luukerepea tatoveering. Nii nagu inimestel, on ka Marslastel ja ka paljudel teistel tulnukatel kaks silma, suu ja nina. Kõrvade asemel on meil kaks tunnalt. Iseloomult olen selline nagu kõik Marslased ja seetõttu saate sellest hiljem lähemalt teada. Minu parimad sõbrannad ja ülitoredad mängukaaslased on Kiyomi, Krissu ja Cassidy. Arvan, et peaksin veel ütlema, et olen 3456 marsiaastat vana ning seejärel järgmise asja tutvustamisega alustama.
Ka Päikesel on tulnuad, ükskõik kui imelikult see ka ei kõlaks. Päikese-tulnukad moodustavadki päikese. Nad ammutavad säärast kuumust teiselt planeetidelt, eriti Merkuurilt ja koguaeg rütmikaid tantse tantsides. Nad eksisteerivad vaid sellepärast, et saaksid eksisteerida teised. Nende suure temperatuuri tõttu ei teata nendest erilist midagi ja seetõttu pean nüüd rääkima hakkama nende parimadest sõpradest - Merkuurlastest.
Merkuuralsed jumaldavad päikest, kuna nende lemmiktegevus on päevitamine. Niipalju kui nendest Merkuurlastest teada on, siis nad tekivad ülisuurtena, sulades päevitamisega aina väiksemaks, mis aitab neil üha uuesti ja uuesti taassündida. Lisaks selle on nad veel ka väga eraklikud ja arad ning nad ei suhtle kellegagi. Alati, kui nad kedagi näevad, põgenevad nad üksikusse kohta ja seetõttu on väga raske nendest midagi uut teada saada. Siiani on tulnukteadlased avastanud, et nad toituvad päikeseenergiast. Need eraklikud tulnukad on kollast värvi.
Veenuslasedon Marslaste parimad sõbrad. Nad on roosakat värvi ja iseloomult väga sõbralikud. Veenuse tulnukad on väga hella hingega ning armastajatüüpi. Kõik nende planeedil on ilus ja turvaline. Mõnikord võid sa neid avastada oma pehme kaisulooma kujul. Veenuslawsed ei ole sõjakad ning hoiavad sellistest olenditest kaugele. Nende lemmiksöök on suhrkuvatt,mis tuleb eritellimusega tonnide kaupa Maalt. Samuti on nad ka ülimalt seltskondlikud ja käivad tihti Marslaste pidudel.
Maale kõige lähemal asuvad kuu-tulnukad ehk Kuulased on hallikat värvi. Nad istuvad pidevalt oma mullis, tehes mõnda tähtsat uurimustööd või selle asemel puhakvad ja teevad ühiskondlikku tööd. Samuti on nad tuntud kui tulnukteadlased, kuna tegelvad pidevalt uurimustöödega või leiutavad midagi uut. Nad on kõige inteligentsemad tulnukad üleüldse. Kuulased söövad vaid korra nädalas ennast korralikult täis. Sellest jätkub küll kauemaks kui nädal, kuid nad söövad tihedamini sellepärast, et vajavad uusi toitaineid. Marsilapsed käivad Kuulaste juures tundides, et õppida Ufolaeva kasutamist ja lisateadmisi. Kõik geeniused, olgu nad siis Eisteinid või Mozartid, on kuulased.
Ja nüüd minu koduplaneedist - Marsist. Minuarvates võiks alustada veidi kurvemast faktist. Nimelt sellest, et viimased aastatuhanded sõdime pidevalt Neptuunlastega. Kuid sellel on ka häid külgi. nii samme tihedamini Maal käia, et varastada laevadele paranduseks vajalikke juppe ning tänu sellele vihavaenule saab neid Neptuunlasi sõimata, ilma et tekiks uus sõda. Sõdivad ainult isad, kellest 2/11 igas võitluses surma saab. Samal ajal, kui isad sõdivad, koristavad emad kodusid, teevad süüa, räägivad sõbrannadega või ehitavad järgmiseks peoks vajalikku basseini. Kui juut juba toidule läks, siis Marslaste lemmiktoit on tulnukasushi ja ajuroonid. Ilmselt tekkis teil küsimus, et mis asjad on ajuroonid. Need on nagu makaroonid, kuid valmistatud äsja surnud inimeste ajust. Lisaks Maalastele tülgastale toidule on Marslased meie päikesesüsteemis ainukesed, kes enda augustavad ja tatoveerivad. Liigume nüüd õppesüsteemi juurde. Marslilapsed peavad õppima koolis vaid aasta, et teada saada kõigest, mis puudutab Ufolaevu. Kõik muud teadmised on neile lihtsalt kaasasündinud. Nelja õppeveerandi jooksul õpitakse Kuulaste juures ära Ufolaevade ajalugu, liiklusmärgid, laeva ehitus, käsitlemine, sajad nupud, mis on juhtkabiinis, eriline kunst on ka pidurdamine ja pööramine. Lõpuks, kui kõik see on selge, saavad Marsilapsed ise juhtkabiini, et teha sõidupraktika. Kui kõik läheb hästi, saavad naad Ufoload. Kõik Marslased, nagu ka mina, on iseloomult riiakad, tigedad, sõbralikult, jäärapäised, rõõmsameelsed, kadedad. Millised nad hetkel on, see sõltub täiesti olukorrast. Varem mainitud peod toimuvad laupäeviti. Selleks puhuka on mitme aasta jagu ette planeeritud jrokkarite kontserdid basseinis. Kahjuks ei jää kunagi basseinist tolmugi alles ja see emadele lisakohustusi. Lisaks jrokkaritele on seal ka kurjad pingviinid ja mõnikord ka Veenuslased. Vabal ajal, kui ei toimu kontserte, ei käida Maal või ei olda Veenuslastega, kelle juures nad pidevalt käivad, mängivad Marsilapsed liivakstides. Minu rahvas on punast, mitte rohelist värvi, nagu neid arvatakse olevat. Lapsi saavad Marsielanud Maalt vastsündinud lapsi röövides ja neile veidike oma DNAd süstides. Mida sirgemad meie tundlad on, seda targemad me oleme.
Jupiterlased... Nemad on pruuni värvi ja üsnagi lühikest kasvu. Maal on nad üliüldiselt putukadte nime all tuntud. Nad armastavad moeshowsid ja on väga stiilselt riietatud. Meie päikesesüsteemis on nad ka kõige mobiliseeritumad tulnukad. Jupiterlaste lemmiksöök on mereannid, mida nad käivad aeg-ajalt Maalt püüdmas.
Nüüd tuleb juttu minuarust kõige veidramatest tulnukates - Saturnlastest. Miks nad on minuarust imelikud? Aga sellepärast, et nad vihkavad mannekeene ja käivad riietega vannis. Nagu meie rahvas pidutseb iga laupäev, pidutsevad Saturnlased iga päev. Neil ei ole küll basseini-pidusid ja jrokkareid nagu meil, aga neil on ülivõimas kõlarisüsteem ja aeg-ajalt kostub Saturnalse peomuusika ka meile. Saturnlased on sinist värvi ja nad on väga ranged taimetoitlased. Rõngas, mis on nende planeedi ümber, on poistele mõeldud rallirada.
Uraanlased on loomaarmastajad ja enamus loomaaedu ja - parke on nende rajatud. Nad on oranzi värvi ja kuna nad söövad kõike, mida loomadki, siis pole neile lemmiktoitu väljakujunenud. Mõnikord võivad neil välja lüüa kameeleoni kaitseinstinktid, st, et nad muudavad oma värvust vastavalt ümbrusele.
Neptuunlased on meie ülisuured vaenlased. Neil on meie päikesesüsteemi parim sõjavarustus, kuid sellegipoolest oleme neil nö väärst vastased. Kuna nad on rohelist värvi, aetakse neid tihti Marslastega segi. "Sünnist" saati koolitatakse Neptuunilapsi sõdalasteks. See on väga distsiplineeritud planeer. Üldiselt söövad nad kõike, et olla hea tervise juures. Iseloomult on nad väga agresiivsed.
Ja viimaks - Pluutolased. Nad on kõige lollimad tulnukad. Nad ei saa millestkist aru ja söövad prügi. Olgugi, et värvuselt on nad läbipaistvalt, on neid siiski näha. Maal on nad tuntud kui kummitused.
Tänan lugemast ja ma loodan, et teile meeldis!

Autori kommentaar »

See jutt on minu ja mu sõbranna jaoks tegelikkus. Mingis osas. See jutt on küll 100% minu kirjutatud, kuid mõningad ideed on saadud sõbrannalt. :)

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


x-naine

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Samalt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima