Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Geityy . (myy life.) (1)

03.01.2010 11:37, x206 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

" geityy , ärka üles " , Täna sa saad uue kooli /sõbrad /jjne. " , ütles mu ema ukse peale . "oot , enne kui oma tuima peaga vannituppa asutud , ütle mis sa süüa tahad?. " oma tehtud hamburgerit koos pihviga , soenda mikrokas. Veel midagi ? " Ei. muigasin.


Cau. Mu name on Geityy. Imeilus nimi. eks? :D. Okei davaj . Ma olen 15 aastane ja käin 8 kl ' s. Ett siis kooli populaarne oleän. Mul pole veel poissi aga saan maybee.psmt mu elu on LILL.

**
Pärast sain söödud oma lemmik burgeri. Võtsin oma roosa jope & saapad ning jooksin bussijaama. Eemal sõitis Buss. Buss nr "3". Väo , kui ilus buss. MustRoosa buss xD. Väo . xD.
***
" Kas sina oled Geit (Geityy) ? , küsis mingi hääl minu kõrval. " Äm , jh" . Okei , ma tulen teie klassi täna. " " Äm , ok." , vaatasin kõrval istmele . Seal oli ...imeimeimekena poiss . Mingi vähemalt 14 -15 , & väga sarnanes Jusstiin Biiebeerile . Ma jäin teda vahtima. Särval silmil iksdee. " On midagi" , küsis ta. "trrr ,no ." ei ole . , vastasin. ttegelt on, tutvusta ennast ? . , pakkusin pärast 5- minutilist vaikust. Okayyy ." Sain temast niiiipaljju teada. Ta nimi on Marten . Ett siis ta on 15 . aastane . Ta elan minu tänavas , kümme -kakskümmend maja edasi jjne.. jja tal on pruut olemas. ;( Minu BBF. on tema pruut. ;( ,see tegi mind väga kurjaks , mul tuli pisar silma.
" Mikks sa nutad ? " . ,küsis ta vaikselt. " Ahh , nothing ." lihtsalt kass suri mul ära. Mu kass on täiesti elus , aga ma pidin talle valetama..
Kahju " . Vastas Marten .jja ütles : Su , BBF ehk Angeelika on nii ilus. ; jjah , on küll." kuid sina oled veelgi ilusam " , kuulsin Marten ' i suust. " Tän#!?!# " , kle , buss jõuab kohe kooli." "Am , see on meie kool vä = lahe ju. " ,ütles Marten. " Ja on küll ".vastasin Muiates ja oleksin peaaegu vihasena ,(nagu ma hetkel olen ) talle ropult ütlenud .
Ta sai juba ma arvan kõigest aru . Ja ta küsis. , mult väga haige küsimuse. " kas sul ppoissi on ". " Eipss". aga ma arvan et ma leian . Mayybee. " Siis on hea. "
**
Kui me bussist välja astusime Marteniga nägime Anksu ,ehk Angeelikat. Ta tuli musitas Marteni ära ja kallistas mind.
" Kkle , on sul paha tuju " , et sa nii morn oled. küsis Anksu. " Ei ,ei. " " On küll ,sa ju bussis ütlesid mulle ,et su kiisuke ära suri.", ütles Marten. "Ei ole sul midagi Mikii ära surnud " . , Ütles Anksu ja võttis Marten ' i käest kinni. Mikii oli mu kiisu. Mul oli väga mark ausalt öeldes . Marten sai vist kindlalt teada ,et Mina nagu tahan ,et ta oleks minu boyfrriend . or something. Jaa Anksu ,oli õnnelik / tta isegi ei lohutanud mind. ;) , ainult irvas ,kui mind vaatas ja Marten naeratas vastu.
Esimene tund oli Eesti keel. Ma istusin Anksuga . Ja Marten istus meie taha. Just täpselt minu taha. Olin täiega õnnelik vähemalt selles suhtes. Siis tekkis suur kisma (kisa) . " Kallis pliis istu ikka minu taha , ma saadan sulle üli armsa kirja jjne. " " Anks , mis vahet seal on , kus ma istun . Nii saad ju ka kirja saata jjne." Okei suva. " . Ka Anksu sai veits vihaseks . aga ta ei mänginud väga palju titte ning kuuulas õpsi. Ühel hetkel koputab Marten mu õla peale ja ütleb : " Võta ruttu mu kiri ennekui anks või õps näeb. " Võtsin kirja avasin selle ningi seal oli roosa pastakaga kirjutatud. Kiri nägi välja selline :

Tsau . Martu siin ,võid kutsuda ka Matuks.
kkle , sa välja saad vää? Täna õhtul näiteks . ? ma ei tea mis kell .aga ma soovin sind näha. Ma annan ka oma Andmed : Telfa nr : 56897342. Änd msn :martuonlahe@hot.ee jja veel kirjuta vastu ka midagi. kasvõi minu küssale vasta. ok davajj , kirjuta ruttu ,et õps ei näe.


Minu vastus : jjh,saan.lepime kokku kellaja nt 18-19 . 00 eks? , ok suva Mu msn : geityy @ hotmail.com. Ja telfe : 5598737 . Helista siis pärast tunde , lepime nii kokku ,et kohtume Selveri juures. Meil ju selver kodule lähedal ja sealt lähme koju jala. Praegu alles ju esimene tund. Ärme enam kirjuta, bye ' s.

**
Pärast kõiki tunde läksime Martu' ga koju. Algul ikka Anks musitas Martu läbi ja mina suutsin niikaua ära minna. Juba Selveri juurde. OOtasin Matu-t juba 15.min. Kuni tema helistab : Kkle ,tsau , ma anksu vetsus ja kraan käib see kahisebki su telfas eks , aha suva see ,et et anks kutsus nagu mind enda poole . tsau siis . " Sorry , kohtume Jääralli juures ,õhtul kell 18.30 eks ? Bye , anks juba tuleb ,muidu.
Ma ei saanud ühtegi lauset öelda, isegi mitte bye / tsau/ or tsau kallis võinii. Aga peaasi ,et me Täna Matuga kohtume.
ülimalt õnnelik olen. Bbest dayy forever today. Ma läksin koju ja jooksin oma tuppa. Lukustasin ukse võtsin õpingud välja . õppsin ära ning olin niisama. siis käisin veel vahepeal arvutis ,sõin . jjne. Emps ka jõudis koju ningi küsis: " Ega sa täna kuhugile ei lähe ? " " Ee ,lähen .. ma lähen ühe sõbraga . täna Jjjäärallil .mingi 18.30 võinii. pean seal olema. Ema muigas ,ütles OK ning läks oma tuppa.
Olin senikaua arvutis. / siis tuli Matu Msni.

Matu says :
Kkle , ttsau . jäärallil 18.30 ?

Geit says :
Japp.

Matu says :
kkle ,ma ei viitsi enam anksi boyfriend olla . ma valin
sinu.
Geit says:
ok.Mul ükskõik xD.


Nii nad jutustasid veel kaua kaua . xD.
Jätkub . kommige ikka.. ;).

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


mirjamn

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

liia13

lahe
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima