Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Intervjuust unistades - TULEMUSED!

Intervjuu (1)

25.11.2009 22:36, x405 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Ma seisin parajasti keset poodi,kui nägin Operaator Kõpsi,keset poodi ringi kõpsutamas.Ta polnud mulle kunagi eriti meeldinud,kuid elusat Kõpsi oli ikkagi meeldiv näha.Ma panin videviku filmi ostukorvi ja jalutasin sinna juurde,kus Operaator Kõps parajasti vetsupotipuhastahat soetas.Kell oli juba üle poole 10 ne õhtul ja pood oli üsnagi tühi.Ma astusin paari sammuga Kõpsi juurde ja vaatasin tualetipuhastajaid,kuigi ma nendest päriselt ei huvitunud.Ma tegin nagu oleksin nii muuseas Operaator Kõpsile otsa komistanud.
"Tere"muigasin ma ühte vannisoola oma ääreni täis ostukorvi üritasin toppida.Operaator Kõps piiksatas vastu: "Tere!´Tere!".Ma küsisin pead tema poole pöörates uudishimulikult: "Kuidas siis filmimine ka edeneb"
Kõps naeratas minupoole,sest arvas,et on oma isikliku fänni leidnud(mida ta polnud). "Ei noo,minu filmistuudios valmib varsti mängufilm "Hoia Pea püsti"!"Ma teesklesin naeratust ja jätkasin asjade ostukorvi mahutamist. "Sellest tuleb kindlasti väga hea film."Teesklesin ma suurt vaimustust. "Ma võin teile ju odavad piletid esilinastusele muretseda" "Kui see üldse sinna jõuab"pomisesin ma. Juba jätkas Kõps oma lõputuna näivat jutuvada: "Ma kuulun ka liitu KIFVG"Ma kortsutasin kulmu: "Ja mis selle liidu päris nimi on?"Ta muigas ja lükkas maasikalõhnalise tualetipuhastaja endale korvi:"See on Kõige #!?!#setema Filmi Võtete Grupp."Olukord näis lootusetu,sest Kõps põhimõtteliselt rippus minu küljes.Ma veel mõtlesin,et ohho,KIFVG on mingi huvitav ja kõrge tasemeliste fillmijate instituut.Ma eksisin.Kuidas sain ma küll kedagi nii #!?!#set millegi nii kõrgega seostada.Ma sammusin juba kassa suunas ,kui too habemega kõps mulle järgi tõttas.
"Kuule,kas sa ikka mu noorepõlve filme oled näinud?"Ma rapuatsin pead ja ladusin asjad letile. "Noh,neid loodussaateid"Ma tegin nagu ma poleks teda kuulnud.Kahjuks tegin ma valesti,sest sellepeale Kõps Röögatas seda sama asja üle poe.Ma ladusin asjad poekotti ja lahkusin punastades.Kõps hõikas mulle veel midagi järgi,aga seda ma enam ei kuulnud.

Autori kommentaar »

Mkm.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


MIULIU

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

punane2

no see on küll vaimukas
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima