Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Intervjuust unistades - TULEMUSED!

Uskumatu kohtumine (2)

17.11.2009 16:15, x242 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Ma jalutasin ühel Hollywoodi tänaval ja jõin rahulikult oma jäätisekokteili , kui keegi haaras mu käest ja tiris mu limusiini . Valge diivani peal istus üks naine , kes ulatas mulle oma pehme käega mulle pisikese paberi , seal seisis " Beyonce ." Ma tõstsin heleda rätiku naise näolt ja mulle vaatasid vastu imeilusad pruunid silmad . Need kuulusid Beyoncele , minu iidolile Beyoncele . Mul tekkis peas milljon küsimust kuid üks oli peamine " Kuidas sa nii kuulsaks said ? "

See polnud mina vaid olles meie ühise laulu võttepäeval koos Shakiraga sain ma teada midagi väga imelikku kuid samas imelist . Ma sain teada , et ma olen Shakira õde . Ma ei suutnud seda uskuda ja mul jooksis judin üle selja . Ma kallistasin teda nii kõvasti , nagu ma pole kunagi kedagi kallistanud kuid samas see pidi jääma meie ühiseks saladuseks . Minu õde Shakira , õige nimega Joselyn toetas mind ja ühtlasi tegi ka minu kuulsaks .
Sellest ajast peale oleme alati üksteist toetanud . Isegi ükskord läks tema minu eest muusikaauhindade jagamisele ja keegi ei saanud arugi .
See oli hämmastav . Ma ei suutnud seda uskuda. Beyonce ja Shakira on ju tõesti tegelikult väga sarnased . Tuleb ühel vaid kord puuderkreemiga näost üle käia ja ongi nagu kaks tilka vett . Ma surusin selle sama paberi talle pihku ja palusin temalt autogrammi . Mu iidol tegi seda kuid nüüd pidin ma lahkuma . Pidin lahkuma inimese juurest keda ma maailmas kõige rohkem armastan . Ma astusin tagasi tänavale , surusin veel korraks oma silmad kinni ja soovisin , et oleksin temaga

Autori kommentaar »

Tegelikult pole Bey mu kõige suurim iidol kuid mul oli lihtsalt soov temast kirjutada .

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Emolicious

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

MIULIU

Vägagi tore jutuke.Natuke rohkem võiks küsimusi olla.
 

Emolicious

Täh
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima