Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Muu

MIks küll ?? 2. osa. (3)

07.10.2009 15:36, x189 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Niisiis,Muska istus kiirabi auto kõrval kivi peal ja vaatas pealt kuidas Marili viidi ära ,aga mõtles samal ajal :MIKs küll !? ,siis tuli po#!?!#e tema juurde ja hakkas teda küsitlema,pollari küsimused olid sellised mis ajasid Muska nii segadusse ,ta oli ju hirmul ja po#!?!#ei küsimused ajasid ta veel rohkem, siis midagi juhtus ja järgmine asi oli haigla .Ta ärkas haiglas tilgutite all koos oma isa ja õega kes olid kõrval voodites.Muska hakkas karjuma ,siis tuli haigla õde ja ütles :Ta ärkas ülesse !! Tooge kähku rahustid!! Järsku jäi Muska vait ja ütles :MIKS KÜLL!!??Ta oli nii vihane elu peale ja ta hakkas uuesti karjuma isegi haigla õe kõrvad jäid lukku.Hiljem siis kui ta oli rahuneneud küsis ta :mis juhtus? miks ma siin olen?
Haigla õde:Sa said püstoli kuuli augu puusa ja sa minstasid .
Muska:mis on mu õe ja isaga?
H õde:Teie koju tungiti sisse ja nad mõlemad sain A34 mürgituse ,see ei ole surmav ,nad toibuvad peagi.
Haigla õde läks siis ära ja Muska isa ärkas
Isa:Muska !!MIs juhtus?Miks me siin oleme?On sinuga kõik korras?
Muska:Räägi mulle sina mis siin toimub ma tahan selgitust ,miks mu parim sõber suri samamoodi nagu ema ja miks meid jahitakse ja tappa tahetatakse??
Isa:hm..varem või hiljem pidin sulle niguinii seda rääkima ,Meie pere või vähemalt su ema ja mina kuulusime salaühingu HBD-sse me olime suur maffia perekond kuni sündis su õde,me mõtlesime koos su emaga ,et läheks sealt ühingust ära kuna me ei tahtnud nii halba elu,ja me läksime salaja ära ,me elasime muidugi siis venemaa pealinna Moskva all,aga me põgenesime siia Eestisse,aga nüüd nad on meid ülesse leidnud ja tahavad meid kõrvaldada kuna nad kardavad et räägime neile selle saladuse välja .
Muska:MIs saladus?
.....JÄTKUB UUESTI.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


delispa

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

kevadeke

jätk plizz.
just kõige huvitavam koht
 

nurr

jätka !! jumala lahe
 

Miki-Liis

jätka nii põnev juu
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima