Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Ulme / Õudus

Üks õudne jutt (4)

16.08.2009 22:50, x144 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Oli kottpime õhtu. Pikad, paksud puud kõikusid hirmuäratavalt ja tõid kuuldavale valju raginat. Iga samm metsas tõi esile veel valjema praksatuse ja seetõttu üritas pimeduses hiiliv kamp võimalikult aeglaselt liikuda.
Kolm poissi ja kolm tüdrukut kõndisid kambas ringi, suutmata alla suruda hirmujudinaid, mis üle selja jooksid. Kostis järjekordne praksatus ning üks poistest vandus sosinal.
"Kurat, ma vihkan seda metsa," pomises mustade lokkis juustega noormees, kelle juuksed tänu pimedusele täiesti nähtamatud olid. Eemalt vaadates võis täiesti kindel olla, et poiss on juba varajases eas oma juuksed kaotanud. Poiss tõstis ennast väristades oma käed ning ringutas haigutades. "Ma olen tõsiselt väsinud. Kus see paganama maja on?"
"Rahune maha, Marcus, ja ole vait," sosistas punakate juustega neiu, vaadates silmi kissitades oma kaaslast. Erinevalt noormehest tahtis tema võimalikult käratult kohale jõuda. Nimelt oli tal niiöelda kinnisidee, et seal metsas on mingisugused elukad, kes valjema lärmi peale neid ründavad. Ohates kõndis ta edasi, valgustades enda käes oleva taskulambiga ümbrust.
Järgmine hetk karjatas heleblond pikka kasvu noormees vihaselt.
"NO KURAT!" karjus ta, vaadates vihaselt Dalia poole. "Kas sa võiksid selle taskulambiga vähem vehkida?" Poiss pilgutas paar korda silmi ning pöördus siis sõrmega punapeale osutudes. Seejärel langetas ta pead raputades käed ning pomises midagi ebamäärast tüdruku vabanduse peale. Edasi kõnniti jälle vaikuses.
"Ei, tegelt ka. See ei ole enam naljakas! Kes ütles, et siin on kusagil mingisugune maja?" urahtas René, vaadates kordamööda kõiki kaaslasi. Noorte metsas viibimise põhjus oli just see, et olid levinud kuuldused metsas olevast ägedast majast. Nüüdseks olid nad seda kummalist maja juba paar tundi otsinud ning pimedus oli kätte jõudnud.
"Ee, mina. Aga mina ju ka ei tea, mulle öeldi, et siin on," vastas Emma, kehitades õlgu ja lükates oma meekarva juuksed seljataha. René turtsatas kuuldavalt, kuid ei öelnud rohkem midagi, teades, et neiu ei kavatsegi oma viga tunnistada.
Möödus ligikaudu pool tundi, kui Dalia äkitselt peatus ja taskulambi ühel majal peatas. Või õigem oleks olnud öelda lossil. Kuue noore ees seisis musta värvi hirmuäravav loss, millele oleks vabalt võinud juurde fantaseerida paar nahkhiirt ning isegi mõned vampiirid. Kõik kuus võpatasid tahtmatult, kui viimane mõte nende mõistusesse jõudis.
"Ee.. kindlad, et me tahame sinna minna?" küsis Kayla, kes oli seal viibijatest ilmselgelt kõige arem. Ennast mittu korda väristades vaatas neiu sõpru ja tema näolt võis välja lugeda ahastust. Hoolimata tüdruku enesekindlatest näojoontest oli tal hirm nahas. Selle kohta võis ideaalselt öelda, et välimus on petlik.
"Jah, Kay, me läheme sinna sisse. See on täiesti tavaline maja. No kuulge, vampiire pole ju ometigi olemas!" vastas Marcus, üritades pimedusse tuua natukenegi positiivsust ja astudes esimese sammu lossi poole. "Mis te olete tited vä?"
Emma pööritas silmi ja astus värisemata edasi, tõmmates enda järel ka Timo, pikka ghettostiilis poissi. Naeratades vaatas ta taha teiste poole ja kiirustas siis edasi, mõtlematagi peatuda.
"Mina igatahes lähen sinna, mul ükskõik, kas teie ka tulete," sõnas ta uhkelt nina püsti ajades ja enda ees kõrguvat maja jõllitades.
"Ja minul ei jää midagi üle," pomises Timo, vaadates kulmukergitusega maja. Ohates võttis ta Emma käest ning läks tüdrukuga kaasa. Ka teisied järgnesid neile, küll natuke vastumeelselt, aga teades, et tagasitee ja väiljas ööbimine ei tuleks kõne allagi

Autori kommentaar »

ihia

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Andreas0

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

mustvalgekiisu

ooh jumala ägee
 

Andreas0

pastakaid???
 

-SHADY-

Masuaeg on praegu.
 

Andreas0

hahahha jah mis teha ??? hahaha
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima