Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Huumor

Ebaõnnestunud kohtin Ericuga ! (5)

23.07.2009 14:21, x231 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Mu nimi on Sophia. Olen 18 ja ma räägin teile väikese loo ..

Kolmapäeval. Muidugi mõista see oli minu õnnepäev, sest läksin Ericuga kohtama. Eric käib minu klassis . Kõige ''coolim'' poiss klassis ja mul oli see õnn, et sain minna temaga kohtama. Ükski poiss ei vaata mind . Noh .. Ma pole just kõige ilusam kah aga Eric ... kuidas ta tahtis mind kohtama kutsuda !?
Esimene tund - Bioloogia . Ma pole seal just eriti tugev ja just sellel päeval, kui on see teema bioloogias peab Eric kohal olema . Ta teeb alati bioloogiast poppi. Õpetaja küsis mind, loogiline vastasin valesti ja sain kahe . Lootsin, et Eric sellele tähelepanu ei tõmba. Järgmised tunnid läksid mul üsna hästi ... okei kui vahele jätta selle, et lõuna ajal läks mul taldrik katki, et ma astusin diektori jala peale ja, et Eric oli terve päeva koos oma eelmise tüdruksõbraga - Lauraga .
Kohtamine oli kell 19. Ma ei tohtinud hilineda ! Panin selga põlvedeni kollase kleidi, õlapaeltega. Ma ei teadnud kus kohting toimub aga me leppisime kokku, et saame Lizzy hotelli ees kokku. Ma ei teadnud kus see asub. Pidin kaardi kaasa võtma. Ma olin nagu uustulnuk kaardiga .See oli tobe ! Seega õppisin tee pähe. Ikkagist tobe, ma tean !
Laenasin isa käest autot, mille ta oli ostnud 2 nädalat tagasi. See oli uhiuus, punane Mercedes. Muidugi isa ei tahtnud seda mulle algul anda aga kui ma ütlesin, et asi kohtingus siis sain ma selle kohe . Arghh ! Pidin ma ütlema, et asi on kohtingus. Kindlasti emps ja paps ootavad mind nüüd poole ööni ja hakkavad mind hommikuni küsitlema ''kuidas läks ?'' jne ..
Okei oli aeg minna. Alguses ei osanud ma autot käivitada aga siis tuli paps ja õpetas mind. Ma kaotasin jälle aega ! Kui aga hakkasin sõitma ei leidnud ma seda Lizzy hotelli absoluutselt. Küsisin. Tuli vastuseks: '' Millist Lizzy hotelli te mõtlete. Kas kassati, muuli või gotteri ?'' Ougad ! Kust ma pidin seda teadma !? Kas ma pean nüüd Ericule helistama . Jamh . Muud võimalust ma ei näinud. Võtsin telefoni . Hea uudis - Telefon oli tühi ! Otsustasin, et käin kõik hotellid läbi, sest aega oli mul 45 minutit. See vanamammi kelle käest ma küsisin ütles, et need hotellid on üsna lähestikku. Kui ma olin gotteri ja kassati Lizzy hotellides ära käinud siis jäi veel Muuli Lizzy hotell . Hakkasin kimama, kui poolel teel ... auto läks katki. Sinna hotelli oli jäänud ainult 1 km. Kuidas ma nüüd auto sinna vean . Ma ei saa isale öelda, et auto läks katki. Õigemini midagi oli vist mootoriga lahti. Enda õnneks nägin ma Ericut . Ericut ja Joshepinet. Mida veel !? Uus pruut ?! Ma hüüdsin Ericut vihaga. Eric tuli ehmunult. Küsisin : '' Miks sa Jo- ga oled ?'' Eric : '' Mma ootasin . Ll .. Sind jja siis ma nägin Joshi ..'' Mina : '' Ja hakkasite tervitusest kohe suudlema ?!'' Eric : '' Ei ! Agajahh .. Miks sa siin võõra auto ees seisad ?'' Mina : ''Eeemh . Mina või ?! Ma hüüdsin sind.'' Eric : '' Selle vana, punase, roostetanud panni juures või ?'' Olin šokis. Mina : '' Ttegelikult see vana, roostetanud pann on minu oma.'' Eric : '' Oih ! Sorri . Ega sssa ? Lähme sõitma ! '' Mina : ''Oki. Sina juhi .'' Püüdsin teeselda, et auto ei ole katki ja süü valada Ericu peale, et isale öelda, et Eric lõhkus auto mitte mina. Eric : ''Kuule, et su auto ei käivitu. Äkki viiks selle tagasi autotööhooldusesse ?!'' Mina : '' Mismõttes ei käivitu ? Sa lõhkusid selle ära või ?!'' Eric : '' Mina ?! Ei ! '' Mina : '' Okei . Viime selle remonti aga see peab saama homseks valmis ! '' Eric : '' See saab umbes nädalaga valmis ?!'' Mina : '' Misassja ?! Aga mida ma pap.. Jamh .. Äkki läheks juba ?! Hehe. '' Eric : '' .. Ee.. Jahh...'' Viisime auto ära remonti. Oleksin peaaegu Ericule vahele jäänud sellega, et see auto on mu isa oma . Pean ennast kontrollima. Loodetavasti ei saanud ta aru.
Läksime kinno filmi vaatama mis mulle absoluutselt ei meeldinud aga talle meeldis. Pidin tegema nägu, et see on nii lahe, äge film. Filmi ajal Eric ütles, et kohe tuleb lahe koht. Mul oli sellel ajal joogitops tühi ja vetsuhäda. Ta ei lubanud mul minna ka, sest, et kohe ju pidi see lahe koht tulema. Filmis oli üks vaikne koht. Samal ajal tuli minu kohalt sorisev hääl . Ma ei suutnud kinni hoida. Õnneks, et mu kleit oli kollast värvi. Ütlesin Ericule, et mulle läks Sprite peale. Ta uskus. Õnneks.
Pärast filmi läksin jooksuga vetsu. Jama oli sellest, et mu kleit ju haises. Vaatasin kotti . Mu lõhnaõli oli puruks. See oli väga halb ! Aga minu kotis oli olemas Mustad retuusid ja käärid. Lõikasin kleidi särgiks ja panin mustad retuusid jalga. Tulin välja . Eric isegi ei pannud tähele, et mul olid uued riided seljas. Ericu särgile oli tekkinud üks punane laik. Ma ei tahtnud sellele eriti tähelepanu tõmmata aga kui ta ütles, et me läheme restorani siis ütlesin, et tal on seal üks väike plekk. Ma ei teadnud millest see võis olla. Eric läks närvilise.ks ja jooksis vetsu . Kui ta tagasi tuli oli see plekk peaaegu ära tulnud. Sain aru, et see oli huulepulk, sest huulepulk ei tule nii lihtsasti ära. Aga mul küll punased huuled ei olnud. Lootsin, et see on siis mõnest varasemast asjast ja Eric mulle ka selle kohta ei tahtnud rääkida. Kui läksime restorani siis oli laual üks kingitusepakk. See oli mulle . Seal oli mu nimi valesti kirjutatud . Seal oli kirjas Sofia. Kuigi olen Sophia. Küsisin kas see on minule. See oli. See kingitus oli Ericult. Tegin kingituse lahti . Kingituseks oli aluspesu. Olin natukene solvunud, sest see oli kaks korda suurem number kui minul on . Sõime Hiina restoranis ja meile toodi pulgad ja riis . Ma ei osanud nendega süüa. Olin omadega hädas. Kui Ericult oli söödud oli mul söödud 213 riisitera. Ma ütlesin, et ma ei jaksa enam. Järgmisena toodi meile küpsetatud, vanilli jäätis. Ma vihkan kuuma. Ja ma vihkan vanilli . Ma olen hakanud piimast ja vanillist oksele aga ma tahtsin Ericule näidata, et ma ikka söön selliseid asju . Mul oli juba poole jäätise pealt paha. Kui ma sõin jäätise ära siis .. MA oksendasin. Eric viis kohe oma jäätise ära. Ma vabandasin. Ütlesin, et see on mu eilsest haigusest. Eric ei tahtnud seda uskuda, sest eile olin ma koolis ja mul ei olnud midagi häda. Panin ta uskuma. Huhh ! Järgmisena tahtis ta mu viia lõbustusparki. Ma ei tohtinud keelduda. Hakkasime arvet maksma, kui Eric taipas, et tal ei järku raha. Ta valetas ! Ta jättis oma rahakoti kinno . Pidime sellepärast restorani nõusid pesema. Sai tehtud. Küsisin talt, et kas sul ikka lõbustuspargi jaoks on ikka raha ?. Ta ütles, et on küll ja ta lisas, et tal oli ikkagist sõõgiraha kah aga ta lihtsalt tahtsis näha kui hästi ma nõusid pesen. Nõude pesemine läks mul hästi. Peale selle, et lõhkusin ära 2 taldrikut, ühe kausi, 3 tassi ja väänasin ära 5 kahvlit . Kui me hakkasime lõbustuspargi poole kõnidma läks mul konts katki . Vabandasin . Jälle . Ma olen nii totakas, ma ei saa ! Eric võttis mu sülle ja kogematta libisesid mu püksid jalast alguses ta ei pannud seda tähele, kui nägi, et mul on säästukast aluspesu. Ta ehmus. Pööras. Ja ma sain vastu pead . Ma proovisin mitte nutta.
Kui me jõudsime kohale siis ma pidin kontsad üldse ära võtma . Läksime ameerika mägedele. Ma vihkan neid . Tegin . Jälle . Näo, et see on nii äge ! Kardan õudsalt kõrgust. Hoidsin terve selle aja niiöelda hinge kinni . Pärast seda läksime sellisele akratsioonile kus sa istud ja sind viiakse hästi aeglaselt 80 meetri kõrgusele. Ja siis järsult alla . Eric tahtis sinna nii väga minna, et ma pidin ka minema. See oli hullem kui Ameerika Mäed. Seal su jalad rippusid. Unustasin et mu jala all on 2 soolatüügast. Ups ! Ma karjusin isegi siis kui me alles ülesse läksime . Eric rahustas mind nagu mingit beebit ! See allatulek oli kohutav. Olen siiamaani sellest šokis.
Siis me läksime ja ostsime kohvi . Mida ma joon . Jess ! Istusime pingile. Siis tuli üks tüdruk mu kõrvale. Ta jõi Starterit. Me Ericuga läksime korraks vaaterattale ja jätsime enda kohvid ühe teenindaja valve alla . Kui me tagasi tulime siis ma jõin kohvit . Seal sees oli starter. Fhuhh ! Vastik tüdruk . Mõtlesin, et äkki olen ma teda näinud. Ei tulnud meelde.
Käisime veel paljudel akratsioonidel . Üks oli selline veesõidukitega. Muidugi mõista vee peal me sõitsime nendega ! Siis ma nägin jälle seda tüdrukut kes mulle starterit kohvi sisse pani ! Ta rammis minu sõidukit nii, et ma kukkusin vette . Isegi ma veel jõudsin loota, et Eric tuleb mind päästma , aga ei .Ma sain ka enda telefoni laadida !
Siis ma hakkasin minema koju .Rongiga. Ma jäin muidugi mõista rongist maha . Helistasin Ericule. Ta tuli mulle oma autoga järgi . Temal oli autoks Suur läikiv Hummer. Pole ime, et ta minu auto kohta midagi teistsugust ütles. Kui ma koju jõudsin suudles Eric mind. Ma ei saanud aru mille eest see veel oli aga jahh ..
Mu papsile ei meeldinud see tüüp üldse. No . Sorri siis .Päh ! Ega ta mullegi ei meeldinud ! Empsile ka ei meeldinud see tüüp. Alles tüki ajapärast kui olin koju jõudnud küsis isa, et kus ta auto on. Ütlesin, et Eric tegi sellega midagi, et see tööle ei läinud. Ja me viisime selle remonti. Paps ei olnud sugugi kuri. Imelik !
Järgmisel päeval kuulsin, et Ericu sõber John ütles : '' Noh, kuidas kohtind oli ?'' Eric vastas talle : '' Norm .'' Ja siis John naeris ja lausus, et peaks tihemini pudelit mängima ! Siis nägin ma seda Starteri tüdrukut . See käib meie paraleelis ja ta oli enne Ericu tüdruksõber. Ja nüüd on ta jälle .
See oli kõige vastikum kohting maailmas !

Autori kommentaar »

Jutt on Mina vormis .

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


ToFun

Kinkimine

 X 1
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Samalt autorilt

Kommentaarid

T2pilineKets

lahe lugu
 

sunrise

täiega
 

OlenKiisuke

päris hea
 

PKAM


Maailma parim jutt .
 

caffye

Täiega vinge xD
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima