Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Armastus

Ebaõnnestunud Kohting. Kasutajalt Lalllu- (6)

22.07.2009 15:56, x279 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Poiss: Martin
Tüdruk: Kadi
Ema: Anna

Oli tavaline koolipäev, kuid Kadi tundis, et see päev pole tavaline, talle tundus, et juhtub midagi sellist mida ei suuda ealeski ett arvata. Ning kui Kadi juba enda klassi oli jõudnud, vaatas ta aknast kooli teele ning nägi seal jänest, jänesel olid riided seljas ja ta oli rihma otsas. Rihmast hoidis kinni mingi poiss kes tuli kooli poole samamoodi nagu jänes - hüpates! Kadi hakkas naerma ning kutsu sõbrannad ka aknale vaatama. Ka sõbrannad hakkasid naerma. Poiss tuli aina koolile lähemale ninglõpuks enam tüdrukud poissi koos jänesega ei näinud. Arvatavasti oli poiss koos jänesega juba koolimajja sisse tulnud. Klassi uks avanes ning sealt astus kõigepealt sisse see sama jänes ja tema järgi ka poiss. Poiss tuli hüpates ja tal olid peas jänese kõrvad. Ta ütles: "Tere! Ma olen Martin. Ma käisin eile juuksuris ja kaubamajas uusi riideid ostmas. Ma ostsin jänese ka!". Tüdrukud ja teised poisid jäid teda jahmunult vaatama ning tõesti läks poiss istuma sellele samale kohale kus alati Martin istub. Seega ta oligi Martin.
Koolipäev oli juba kiirelt mööda läinud ja kõik lasped klassis olid saanud kõvasti naerda kuna jänes oli õpetajaid püksi säärest tirinud ja prügi kastis tuulanud ja õpetajad said kõik kurjaks. Igatahe ssiis kui Kadi jba koju läks tuli talle hüpates järgi Martin, loomulikult koos jänesega. Ta küsis Kadi käest kas ta ei tahaks temaga õhtul koos välja minna? Kadi jäi nõusse kuid kui ta juba seda öelnud oli e saanud ta aru miksta seda ütles. See tuli autoaatselt. Ta läks koos Martini ja jänesega koju. Martin ütles, et tuleb kell 20:00 Kadile järgi ja kaseekord ütles Kadi automaatselt jah, aga seda elevandi häälega! :D
Kadi rääkis seda oma emale, ema oli nõus kuid tahtis ka seda poissis näha kui too tuleb. ta ütles, et tahab seda jänest näha ning mõtles jänese all seda poissi teadmata, et poisil ongi jänes kaasas. Kadi alustas tuulamist kapis. Välja valsi ta endale puhvis kleidi mis oli lillat ja rohelist värvi. Ta käis end pesemas ja tegi endale soengu ja pani ka kleidi selga. Ning siis helises uksekell kui Kadi veel endale lõhnaõli peale lasi. Anna läks uksele janägi seal seda poissi koos jänesega. Martinil olid hambaklambrid. Martin tutvustas end ja ütles miks ta siia tuli. Anna kustsu sta sisse jaläks ülesse Kadiga rääkima. Kui emal ja Kadil räägitud, siis tulid nad alla. Martin kinkis Kadle mingi paki öeldes, et juurde, et kinkides selle pakikse Sulle pead Sa selle paki kinkimaedais oma emale ilma, et selle sisse vaatad. Kadi kinkiski selle nii nagu öeldud oma emale. Ema tänas. Pakk oli pakendatud paki sisse mille peal olid aluspesu pildikesed. Martin ja Kadi läksid uksest välja ning jalutasid pargi poole. Marti nei saanud aru kuhu on jäänud tema autojuht autoga. Siis helises tema telefon. Sealt öeldi talle, et auto läks katki ja nad ei saa tulla tandemit ära tooma. Martin kurvastas ja pani mobla kinni. Ta rääkis kõike Kadile mis autojuht talle kõnes rääkis. Kadi küsis imestunult tandem? Ta hakkas Martini peale karjuma kuna Kadi polnud mitte mingil juhul nõus sõitma tandemiga. Kadi alles karjus poisi peale, kuid poiss suudels tüdrukut. Kadi nautis seda. Talle meeldis see. Poiss oli selle aja sees mõelnud välja uue asja ja oli juba saatnud sõnumi ning mööda tänavat tuli suur elevant. Martin võttis tüdruku õlale ja tahtis Kadit panna elevandi selga istuma.Kadi hakkas poissi lööma ning lõpuks sai ta maha ning jooksis kõrgetel kontsadel kodu poole. Kodus sai ta teada, et Martin oli kingitud paki sisse pannud rinnahoidjad mis olid maailam suurimale naisele mõeldud. Need olid jube suured. Ning kiri oli neil juures, et need olid mõeldud Kadile. Kadi jooksis enda tuppa ning ei tahtnud enam Martinit eal näha.

The End

Autori kommentaar »

Kuna öeldi, et see võistlus kus osalen npeab olema humoorikas, siis üritasin ka seda. Loodan et teile meeldib see!
SRK jutu võistlus ebaõnnestunud kohting.


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Lalllu-

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Kiisuke01-

Naljakas, imelik nati ..
Aga huvitavalt mõeldud .
 

tibi11

Naljakas tõesti aga väga huvitav
 

sunrise

normaalne Naljakam kui minu oma! viis!
 

Replay

Imelik .. Väga - väga palju kirjavigu . Paljudest asjadest ei saanud arugi .
 

K2uxx

andke andeks minu kirjavead. Kiiresti ja halvasti . . aga kui midagi jäi arusaamatuks, siis palun küsige ja seletan !! .
 

-miisuke-

päris imelik jutt ikka.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima