Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Peitusemäng 4. osa (2)

22.05.2009 20:10, x272 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Sandra ronis tasapisi auku, et uurida, kas seal on veel muidki märke sõbrast.
"Meridith, appi!" hüüdis Sandra veel august, kuni temagi oli kadunud . Poisid olid vahepeal kodus käinud ja aasale tagasi jõudes olid nad jalust rabatud nähes tihkuvat Meridithi. "Nüüd on ka Sandra läinud," nuuksus tüdruk. "Kuhu ta siis kadus?" küsis Johnny. Meridith viipas nutuselt sügava augu poole.

***

Sandra oli küll hirmunud, kuid taipas, et nüüd on tal võimalik Emma üles otsida. Kivikäigus otsinguil olles tundis ta kellegi silmi end jälgivat. "Keegi nagu jälitaks mind," mõtles muidu nii julge plika. Hirm aina kasvas tüdrukus. Suurde valgesse kivisaali jõudes märkas Sandra selles midagi tuttavat, ta tundis ära ühe ruumi... Järsku talle meenus.
"See oli kohutav uni, Emma oli siis veel kahene. Sammusin vaimuna külmas maaaluses kambris. Mul puudus teeviit ja tugi, olin eksinud ja teadmatuses. Pimeduses seistes kõnetas mind keegi, see oli vist päkapikk. Mehike oli tige ja väitis end selle koha omanik u olevat. Ta vangistas mu. Kolm ööd ja päeva piinlesin tema alamate Briljantämblike kodupaigas - külmas, rõskes pragude vahel asuvas käigus." Nüüd oli Sandra kindel, millises ohus tema ja Emma on. Kõrvulõikav kile karjatus teisest koopa otsast sundis ta aga vägisi edasi liikuma.

Autori kommentaar »

4. osa

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


liisu9719

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

efka07

nii laha
 

liisu9719

Aitäh
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima