Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Peitusemäng 3. osa (4)

16.05.2009 20:27, x235 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Emma, sa oled tagasi!" hüüdis Sandra.
"Kus kohas sa ometi olid?" Sandra silme ees püsiv Emma hakkas tasapisi laiali valguma, kuni kadus jäljetult. See oli kõigest ilus unenägu.
Emma kadumisest polnud möödas päevagi, kuid varem polnud tüdruk kunagi nii kaua kodust ära olnud. Bringoni linnas oli ilm tohutult muutunud. Kord sadas vihma, siis piilus päiksekiir pilve tagant. Enamasti sadas ikka vihma, halli vihma, mis pani lapsed veel rohkem muretsema. Kevin ja Johnny käisid Emmat otsimas. Suured koopad olid tühjad, aasad üksildased. Plikat tõesti polnud kusagil. Kuni lõpuks oma järjekordsel otsingul olles, sattusid lapsed, kes olid koos retkele läinud, suure sünge augu juurde.
"Emma, ega sa ometi siin, ei ole?" See hüüd kajas kohutavalt augu sisemusest vastu. Emmat seal ei olnud. Augu põhjas säras aga vastu mingisugune väike hõbedane asjake - Emma kaelakett, mis oli temast meie maailma maha jäänud.

***

"Kus ma olen?" mõtles Emma endamisi. Viimane asi, mis ta mäletas oli too ämblik, roheliste silmadega ämblik. Paljas mõte elukast pani Emma hirmust värisema. Äkki kuulis tüdruk kellegi raskeid samme mööda kivikoridori enda poole sammumas. Kivihalli, kus Emma maganud oli sisenes keegi. Väike, turske mehike astus tüdruku ette. Mees oli lühikest kasvu, üpris pika musta habemega, kirka ja terava mõõgaga.
"Mina olen Kivikaevur Thoiner IV, selle iidse, maagilise päkapikkude suurteose, kivilossi isand." Emma ei saanud sõnagi suust. Nii ehmunud oli ta päkapiku ilmumisest. Lisaks tundus too kuidagi kuri olema. Tõrvikud aga olid taas läidetud. Saal oli valgust täis, kuid see valgus ei olnud üldse mitte nii sõbralik, kui Emmale tuttavas kodumajas. Rasked kiviseinad näisid määratutena. "Kuhu ma ometi olen sattunud," mõtles Bringoni väikelinna plika Emma.

Autori kommentaar »

Kolmas osa sellest järjejutust.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


liisu9719

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

Sybyll97

appi, kui lahe!
*päkapikud, nii lahe*
 

liisu9719

Tore, kui meeldib.
 

joanna123456789

nii lahe sa oled nagu kirjanik
 

efka07

ja see on tõsi sa oled nagu kirjanik
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima