Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Peitusemäng 2. osa (2)

14.05.2009 21:52, x272 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Oletegi leitud," lausus Meridith võidukalt.
"Kevin, hakka lugema."
"Aga...kus on Emma?" küsis Sandra kohkunult. Suunduti koos kaaslast otsima. Aas ei tundunud peale Emma jäljetut kadumist enam kuigi sõbralik. Bringoni linna kiusanud kuum päike kadus üle mitme nädala ja taevasse ilmusid sünged tormipilved. Külma vihma hakkas sadama.
"Sellise koerailmaga oleks Emma juba ammugi kodu poole kõmpinud, arvates, et oleme ta unustanud," lausus Johnny mõistlikult.
"Nii arvan minagi," sõnas Kevin.
Laste mõtteis mõlkusid kõige kurvemad mõtted. Emma oli küll vahel olnud tüütu, veidi lärmakas ja kiusakas, kunagi polnud ta aga oma sõpru reetnud.
"Lähme otsime ta nüüd üles," lausus Meridith oma sees keevat hirmu maha surudes. Tuul ulgus tigedalt ja vihma kallas kui oavarrest.

***

"Ai, see oli nüüd küll valus," pomises Emma omaette, unustanud, kus ta viibib. Soovides vähemalt teada saada, kus ta sattunud on, läks tüdruk siiski ringi uitama. Võimsad kiviseinad kõrgusid ta pea kohal. Kui Emma poleks kabuhirmus olnud, oleks ta ehk sellisest paigast vaimustuses olnud, tol hetkel valdas teda aga surmahirm. Enamus kunagi põlenud tõrvikutest olid kustunud. Emma karjatas kiledalt, nähes midagi, mis talle sugugi ei meeldinud. Rohmaka kiviseina pragude vahel toimetas keegi või miski. Selle vari tundus hiiglaslikuna kuueaastase tüdruku pikkusega võrreldes. Lõhest ronis aegamisi välja ämblik, tilluke, ohutu... või nii arvas vähemasti Emma. Tüdruk oli juba rahunenud, kui märkas "õnneämbliku" kiirgavaid smaragdrohelisi silmi end põrnitsemas. Ka viimane tõrvik kustus ja Emma kadus süsimusta pimedusse.

Autori kommentaar »

Varsti tulevad ka uuesd osad.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


liisu9719

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

liisu9719

Jätkan?
 

efka07

väga hea jutt
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima