Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Peitusemäng 1. osa. (7)

14.05.2009 16:11, x307 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Hallooo, kus kõik järsku kadusid," hüüdis pisike Emma õnnetult. "Tulge nüüd välja, ma ei taha enam mängida." Emma oli väike viripillist mängukaaslane lastele, kes elasid Bringoni linnakese, Inglismaal. Plika oli kuueaastane ja üsna suur jonnipunn. Kevin hüppas põõsastikust välja ja nägi nördinult Emmat, kes polnud otsimist veel alustanudki. Sandra, Meridith ja Johnny kogunesid kõik Emma ümber, kes hakkas suurest hirmust nutma.
Lapsed olid siiski alates varajasest east omavahel head semud olnud. Koos ehitati kodu lähedal asuvasse padrikusse onn, seigeldi Bringoni tänavail. Iga vanamemm tundis-teadis neid lapsi nägupidi.
"Lähme nüüd aasale mängima," lausus Kevin. Suvi kõrvetas linnatänavaid, aasal oli vähemalt veidikegi väärtuslikku õhku, kuigi lämbe oli sealgi. Nii põuast augustit polnud linnas veel nähtud. "Mängime siin peitust edasi!" hüüdis Meridith innukalt. Ise hakkas tüdruk lugema ja teised jooksid peitu. Emma leidis suure maase kaevatud augu. Piiga arvas, et tegu on suurepärase peidukohaga ja ta ronis rahulikult alla. Soe päike jäi taevasse, aga Emma seda enam oma haigutavast sügavikust ei näinud. Kui plika oli augu põhja jõudnud, kuulis ta Meridithi hüüdmas "Tulen!". Tüdruk istus vagusi augus, kui äkki tundus, nagu oleks mullane pind jalge alt kadunud. Emma muutkui langes ja langes allapoole. Järsku kukkus ta pikali ja tundis kivikõva maapinda. Enam polnud päikesepaistest juttugi, Emma oli külmas kivikambris, üksi, eksinud ja kurb.

Autori kommentaar »

Loodan, et meeldib. Minu esimene järjejutt.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


liisu9719

Kinkimine

 X 1
 X 0

» Fännid ( 3 )

 

Kommentaarid

Sybyll97

Oh, kui lahe. Isegi mina ei oksa nii hästi kirjutada.
*Ootab uut osa*
 

liisu9719

Sinu jutud on parimad !
 

kikakeris

Nii ilus ja huvitav jutt!
 

Cenfly

Väga hästi sõnastatud jutt, ning ka väga huvitav.Ootan huviga järgmist osa.
 

DeadBunnyGirl

Väga hea
Ootan uut osa. Teata ka, kui vinnad ; )
 

efka07

väga lahe jutt
 

efka07


üli äge jutt
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima