Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Pc

Turning Point: Fall of Liberty (4)

Lisas: Refz , kontrollis: koopajumal

Turning Point: Fall of Liberty on kiireloomuline tulistamismäng, mis esitab lihtsa küsimuse: mis oleks juhtunud, kui Winston Churchill oleks hukkunud aastal 1932? Mis oleks juhtunud, kui Inglismaa oleks alistunud Hitlerile aastal 1940, kui Pearl Harborit poleks rünnatud jaapanlaste poolt ning mis oleks juhtunud, kui Ameerika oleks sõtta astunud alles siis, kui oli juba liiga hilja?

Püüdes erineda teistest tüüpilistest maailmasõdade teemalistest mängudest ja nende heroilisest stsenaariumist, seab Turning Point: Fall of Liberty mängijad olukorda, kus halvim on juba juhtunud. Maailma ei enam võimalik päästa, tuleb võidelda selle nimel, mis on veel alles.

Mängust lähemalt:

• Unikaalne muudatus - keskendutakse ainult ühele muudatusele ajaloos, mis vallandas ahelreaktsiooni. Lõpptulemuseks olukord, kus Hitler on vallutanud Euroopa, Venemaa ning peaaegu terve maailma.
• Sellel korral on võitlus isiklik - kellegile ei meeldi kaotada, eriti veel juhul, kui panuseks on vabadus. Astu natsidele vastu Washiongtonis, teistes Ameerika suurlinnades ning liigu edasi Euroopasse.
• Teise Maailmasõja edasiarendus - kuna ei olnud vägesid, kes oleksid suutnud peatada Hitleri sõjaretke, on natside võim veelgi kasvanud. Jutt pole ainult vägede arvust, vaid ka tehnoloogiast ja hirmuäratavatest relvadest.

Hinne: 1.5
Vaatamisi: 2193
Platvorm: Pc  Ps3  Xbox 360 
Ilmumise aasta: 2008
Vanuse piirang: alates 16 eluaastast
Mängu tootja: Codemasters
Mängu ametlik koduleht: Vaata »

Pildid
  oman (0) » tahan (0) » olen mänginud (0) » soovitan (0) » ei soovita (0) »

Kommentaarid


Dahaka

Mõtetu mäng.
 

kuningas1

Jah mõtetuuuu!!!!!!
 

50win

minge #!?!# see ei ole ültse mõtetu!!!
 

must-spiderman

MÕTETU, MÕTETU MÕTETU MÕTETU