Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Pc

Asda Story (3)

Lisas: SwordMaster , kontrollis: koopajumal

See on siis üks tasuta online mäng mille peab tõmbama.Seal mängus saab olla sõdalane, vibukas ja wizard. Sõdalane saab kasutada kahe käe mõõku, mõõka ja kilpi, ning oda.Alguses kui karakteri teed seal mängus saad endale valida alguse riietuse ja riiete valikuid on seal ikka kõvasti.kui sa tahad valida kes sa seal oled kas vibukas sõdalane jne.. siis pead sa kõigepealt ennast lvl viieks tegema.Seal mängus saab ka kõikjal kühvliga kaevata ainult, et linnas ei tohi kühvliga kaevata ja kui sa kaevad saad sa maast igast huvitavaid asju.Seal mängus saab sul olla ka soulmate ja tänu soulmatele saad sa vist rohkem xp-si, liigutusi juurde ja saad soulmate skille kasutada kui soulmate lvl on piisavalt suur.Seal mängus saab ka pilvega lennata mida võib kasutada ükskõik mis level ainult see kestab 3 päeva aga seal saab veel rohkemate asjadega sõita aga need on vist suurtematele lvlitele.Raha on seal päris kerge teenida kui sa queste teed.Seal saab ka relvi ja rüüsi tugevamaks teha.Mängu graafika on muidu päris hea ja efektid on ka hea nii,et soovitan seda mängida!!

Hinne: 4.6
Vaatamisi: 2265
Ilmumise aasta: 2007
Vanuse piirang: alates 3 eluaastast
Mängu tootja: GamesCampus
Video: Vaata »
Mängu ametlik koduleht: Vaata »

Pildid  oman (0) » tahan (1) » olen mänginud (1) » soovitan (0) » ei soovita (0) »Kommentaarid


Viiking

Kääbikushit.
 

Henri1101

raske regata
 

LordVonArx

Hmm proovisime seda mängida koos sõbraga, üksi seda mängida on vast üpris mõtttetu, arvestades seda et serverid on pooltühjad + seal mängus on survet pandud sellele et sa mängid kellegiga paaris.
Graafikaliselt keskmine, ehk siis järjekordne koopia rose onlineist, Flyffist jne, sisu: Mis sisu? kõik missioonid on mine tappa ühte või teist, too mingeid asju jne, ehk siis sisu eriti pole, teised mängijad on muidu üpris toredad, aitavad jne. Üldhinne oleks 3 / 5