Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Pc

Perfect World (29)

Lisas: LordVonArx , kontrollis: flflf

Perfect World on 3D MMORPG(online mäng) mis põhineb Hiina mütoloogial ja leiab aset maaailmas nimega Pangu. Ma tean, ei kõla eriti lahedalt...mis need pilukad ikka meile pakkuda võivad? Eks ma kohe räägin...algame siis maailmaga: Ilm vahetub, sajab lund ja paistab päike, öö on pime nagu peakski olema...ok, see selleks, pole just kõige huvitavam teema...räägime siis class-idest:

Inimesed: saavad valida nii Mage(kärsatad kolle ja teisi mängijaid nagu paberitükki)
kui ka Warrior classi(põhineb siis raskel arsenaalil-Odad, haamrid, mõõgad, küünised, kirved jne. ehk siis Hack 'n' Slash characterid) . Ok vaatasime üle inimesed, muidugi see pole kõik nendega, pekstes ennast lvl 30-neni välja saate te omale skilli, te saate lennata, mitte niisama, vaid helendava mõõga peal, kõlab imelikult, ma tean:D aga selles on SUUR pluss et lennata saab igal pool, mitte nagu World of Warcraftis ainult ühes kohas...ja kõige suurem erinevus võrreldes teiste mängudega seisneb selles, et SA SAAD TEHA OMA TEGELASE PEAST TALLADENI!!!
jah, tee ta shreki sarnaseks:P või tee oma tegelasest iseenda koopia...see on nii öelda SIMS:D -->muudad silmi, nahavärvi, soenguid rinnasuurust jne jne:D


Haldjad(Wing Elves): võimalik on valida Archeri(laske vastased nooli täis, või, mis on kõige huvitavam relv archeritel, pane ragulka sisse kivi ja lase vastasele otsa ette)
Ja Preestri(see on siis standart, nagu kõikides mängudes, ravib ennast kui ka teisi, teeb buffe(suurendab jõudu jne oma party membudel) ja kasutab water air ja teisi maagiaid)vahel...
nende speciality on selles et juba esimesest lvlist saavad nad lennata, kuigi neil on peas imelikud väiksed tiivad:D kuid selja peale tekivad ikka normaalsed suured tiivad, lvl 30-ne pealt saate neid vahetada kas liblika kotka või mõne muu tiiba tüübi vahel...


ja viimane rahvus Elukad, ma ei teagi kuidas neid teistmoodi nimetada ingliskeeles siis(Beast Kind)
nende seast saad valida kas WereBeast-i(kõige vastupidavam character mängus) kannad suurt haamrit või kirvest millega lömastad kõike nagu kärbseid:P ja kui oled väsinud jooksmast ringi tiigri näoga ja inimese kehaga, siis lihtsalt transformeerud täielikult tiigriks ja jooksed kuhu süda soovib:D)
ja
WereFox(pool inimene pool kasslane/deemon see on juba sinu valida kuidas sa ta valmis teed, et kas kassi sabaga või hirve sarved peas:D aga njh, see selleks...see character pidavat olema kõige rikkam, sest sa saad püüda loomi ja teistele maha müüa(pole ise proovinud) ja loomadest rääkidas, sa oled ainus klass kes saab loomi käsitleda kui kaaslast kes sind aitab lahingus, ehk, oled nii öelda Loomade Emand(elukate seas ei saa sugu muuta, teistel kõigil muidu saab) ja kui sa saad lvl 30 kätte...ÜLLATUS ÜLLATUS sa saad kah omale lendava asjanduse, kuid, see pole aladini vaip ega mõõk, vaid suured kotkad, luiged, draakonid ja paljud muud, kelle seljas sa lendad)

P.S:abiellumine on seal kah võimalik...kuid, sellistesse asjadesse tuleb pärisraha sisse investeerida(peokleidid jne jne)

Mängu nõuded arvutile »


System requirements Minimum

800 MHz Pentium 3 CPU
256M RAM
32mb 3D Accelerator graphics card(GF2 series or VGA with similar grade)
DirectX 9.0c
2.5 GB hard disk space
Internet Connection

Recommended
2.4 GHz Pentium 4 CPU
512M RAM
128mb 3D Accelerator graphics card
DirectX 9.0c
2.5 GB hard disk space
Internet Connection<------!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Input methods Keyboard, Mouse

 

Hinne: 4.07
Vaatamisi: 5564
Ilmumise aasta: 2005
Vanuse piirang: alates 8 eluaastast
Mängu tootja: Beijing Perfect World
Mängu ametlik koduleht: Vaata »


Pildid
  oman (2) » tahan (2) » olen mänginud (6) » soovitan (5) » ei soovita (1) »

Kommentaarid


TokioHotelFan

perfect world international on parem vadake http://perfectworld.com
 

Mikukene12

Ei ole kutt
 

Apocalypse

Abiellumine lol
 

garfield

ma level 40 venomancer : P