Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Xbox 360

The Elder Scrolls V: Skyrim (3)

Lisas: Lyrixn , kontrollis: Lyrixn

Skyrim-i tegevuskäik pöörleb mängija tegelase jõupingutuste ümber alistada Alduin-i - jumalast draakoni, kelle eesmärgiks on hävitada maailm. Mäng leiab aset 200 aastat pärast The Elder Scrolls-i seeria neljandat jagu, väljamõeldud ääremaal, nimega Skyrim, mis paikneb Tamrieli maailmajaol Nirn-i planeedil. Kuna tegemist on avatud maailma mänguga, siis mängija võib vastavalt vabale tahtele lükata edasi põhiülesandeid ning jalutada ringi ümbrusega tutvumiseks.

Liiklemismeetoditeks on hobused ja jala kõndimine ning kiire "teleportatsioon" linnade/külade/vangikoobaste vahel, pärast nende avastamist. Ülesandeid jagavad mitmesugused tegelased ning vastavalt mängija tegutsemisele võivad need muunduda, osutudes mõneks teiseks, mis polnud võib-olla algselt ette määratud.

Ülesannete väliselt saab mängija erinevate tegelastega suhelga, esitades sulle mitmesuguseid palveid, või pakkudes võimalust oskuste arendamiseks. Kuna osa ülesanded genereeruvad dünaamiliselt, siis on neid nende pideva pealetekke tõttu lõpmatus koguses, mis päästab mängu muutumist tegevusetuks pärast põhiloo läbimist.

Osa tegelasi võivad osutuda sinu kaaslasteks, eesmärgiga sind mitmesugustes võitlustes abistada. Mängija võib samuti koos madistamiseks ise ühineda erinevate kampadega. Igal kambal on oma peakontor ning ülesanded, millest mängija võib osa saada.

Erinevate linnade ning külade ökonoomia muundub paremuse poole vastavalt põlluharimise ning kaevandustöödele. Samuti aitab sellele kaasa kulla kulutamine vastava linna/küla poodides. Ökonoomia halveneb, kui selle ettevõtteid vastupidiselt röövida või muud moodi kahjustada.

Skyrim-is seigeldes puutub mängija kokku metsikute olenditega, millest paljud on mängija suhtes koheselt vaenulikud, teda rünnates. Draakonite kaasamine mängu mängib erilist rolli tegevuskäigu kulgemisele.

Mängu nõuded arvutile »


Soovitatud:
Operatsioonisüsteem: Windows 7/Vista/XP (32 või 64 bit)
Protsessor: neljatuumaline Intel või AMD
Muutmälu: 4GB
Vaba kõvakettamahtu: 6GB
Videokaart: 1GB videomälu, NVIDIA või AMD ATI (Nvidia GeForce GTX 260 või kõrgem; ATI Radeon 4890 või kõrgem).
Helikaart: DirectX 9.0c toetav

 

Hinne: 5
Vaatamisi: 1582
Platvorm: Xbox 360  Pc  Ps3 
Ilmumise aasta: 2011
Vanuse piirang: alates 18 eluaastast
Mängu tootja: Bethesda Softworks
Video: Vaata »
Mängu ametlik koduleht: Vaata »

Pildid  oman (2) » tahan (0) » olen mänginud (1) » soovitan (0) » ei soovita (0) »Kommentaarid


Lyrixn

Loodan teie rahulolule.. kirjelduse koostamine võttis üksjagu pühendumist.
 

klim

äge mäng

tahaks
 

DeathlyHallows-

Mul on Pc 'il :3